Podbeskidzie Bielsko-Biała

Autor: CYFRASPORT Podbeskidzie Bielsko-Biała

GKS - Podbeskidzie. Kasperczyk na wylocie

2012-10-22 10:23

Po porażce 1:2 w Bełchatowie piłkarze Podbeskidzia spadli na dno tabeli, a trenerowi Robertowi Kasperczykowi już prawie na pewno nie uda się zachować posady. - W tej chwili nie odpowiem na pytanie, czy w kolejnych meczach będę jeszcze prowadził drużynę. Najpierw muszę trochę ochłonąć po tym spotkaniu - mówił smutno szkoleniowiec gości, którzy w całym meczu oddali tylko jeden celny strzał na bramkę.

"Górale" niby atakowali, ale nie byli w stanie stworzyć większego zagrożenia. Na dodatek już w 9. minucie przegrywali 0:1 po pięknym podaniu najlepszego na boisku Tomasza Wróbla, które wykorzystał Paweł Buzała. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Kamil Wacławczyk. Po jego strzale zza pola karnego nie popisał się bramkarz Richard Zajac.

GKS- Podbeskidzie 2:1

1:0 Buzała 9. min, 2:0 Wacławczyk 43. min,

2:1 Adamek 65. min

Sędzia: Daniel Stefański 3. Widzów 1400

Bełchatów: Stachowiak 2 - Gonzalez 3, Sawala 3, Lacić 3, Kosowski Ż 1 - Wróbel 4, Baran 3, Bożok 3, Wacławczyk 4 (90. Giel), Madej 2 (79. Wroński) - Buzała (88. Piekarski)

Podbeskidzie: Zajac 2 - Sokołowski Ż 3, Pietrasiak 2, Dancik 2, Król 2 - Chmiel Ż 2, Nather 2 (46. Malinowski), Reiman Ż 2, Cohen 2 (56. Adamek 3) - Ziajka 2 (46. Szczęsny Ż 1), Demjan 2