Górnik - Legia TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Górnik - Legia STREAM ONLINE LIVE Górnik - Legia w TV Na jakim programie 27.02.2021

2021-02-27 19:48 PFK
Jesus Jimenez
Autor: Cyfrasport Jesus Jimenez

Górnik - Legia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Górnik - Legia STREAM ONLINE LIVE Górnik - Legia w TV Na jakim programie Górnik - Legia LIVE STREAM w INTERNECIE. Górnik zajmuje czwarte miejsce i marzy o wskoczeniu na podium. Jednak na razie z formą bywa różnie. W poprzedniej kolejce zabrzanie polegli 0:2 na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Teraz poprzeczka znów będzie wysoko zawieszona, bo na Górny Śląsk przyjeżdża Legia. Jak Górnik wypadnie w starciu z mistrzem Polski? Podopieczni trenera Czesława Michniewicza rozbili ostatnio 5:2 Wisłę Płock na Łazienkowskiej. Po dwa gole zdobyli Filip Mladenović i Luquinhas, a jednego Bartosz Kapustka. Gdzie oglądać Górnik - Legia w TV NA ŻYWO Na którym kanale Górnik - Legia STREAM LIVE ONLINE.

Górnik - Legia Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Górnik - Legia LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak trener Marcin Brosz podchodzi do meczu z Legią? - W ostatnim meczu z Lechią zabrakło nam wygrywania pojedynków 1 na 1 - powiedział szkoleniowiec Górnika w rozmowie z "Super Expressem". - Zarówno gdy byliśmy przy piłce, i trzeba było tworzyć przewagę, jak również walczyliśmy o jej odbiór. Zabrakło chciejstwa jej odzyskania, co jest naszym znakiem rozpoznawczym. Jeśli to skorygujemy, to na pewno zobaczymy całkiem inny mecz w naszym wykonaniu - zapowiedział i ocenił nowego zawodnika zabrzan: - Richmond Boakye jest bardzo świadomym człowiekiem i piłkarzem. Wiedział po co przychodzi do Górnika, jakie są oczekiwania w stosunku do niego. Zrobi wszystko, żeby do meczu z Legią i każdego następnego być jak najlepiej przygotowanym. Z każdym treningiem i meczem, jego wartość dla zespołu będzie wzrastała - przyznał trener Marcin Brosz na naszym portalu. Mecz Górnik - Legia w 19. kolejce Ekstraklasy w sobotę 27 lutego o godzinie 20. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Górnik - Legia GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Górnik - Legia

Mecz Górnik - Legia w 19. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 27 lutego. Początek spotkania Górnik - Legia o godzinie 20. Transmisja tv na żywo z meczu Górnik - Legia w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Górnik - Legia dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze