Prejuce Nakoulma, Górnik Zabrze

Autor: archiwum se.pl

Górnik - Śląsk 3:2. Fantastyczna pogoń Górnika, dwa gole w doliczonym czasie gry!

2013-10-19 0:22

Górnik Zabrze pokonał u siebie Śląsk Wrocław 3:2. Podopieczni Adama Nawałki zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w doliczonym czasie gry. Po 90. minucie zdobyli dwie bramki!

Początek pierwszej połowy absolutnie nie zapowiadał zwycięstwa Górnika. Śląsk po trafieniach Paixao w pierwszej połowie prowadził już 2:0. Przed przerwą kontaktową bramkę zdobył jeszcze dla drużyny z Zabrza Sobolewski. Nic nie wskazwało jednak na to, że na kolejne gole poczekamy aż do 90. minuty meczu.

Już w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Iwan. Nie minęło 60 sekund a podopieczni Adama Nawałki prowadzili. Trzy punkty Górnikowi zapewnił niezawodny Nakoulma.

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 3:2
Bramki: R. Sobolewski (50. min.), B. Iwan (92. min.) , P. Nakoulma (93. min.) - M. Paixao (22. min.,34. min.)

Górnik Zabrze: Pavels Steinbors, Paweł Olkowski, Boris Pandza, Oleksandr Szeweluchin (46′ Seweryn Gancarczyk), Rafał Kosznik, Prejuce Nakoulma, Radosław Sobolewski, Krzysztof Mączyński (78′ Bartosz Iwan), Łukasz Madej (88′ Wojciech Łuczak), Mariusz Przybylski, Mateusz Zachara

Śląsk Wrocław: Rafał Gikiewicz, Tadeusz Socha (79′ Sebino Plaku), Mariusz Pawelec, Adam Kokoszka, Dudu Paraiba, Krzysztof Ostrowski, Tomasz Hołota (86′ Sylwester Patejuk), Przemysław Kaźmierczak, Dalibor Stevanović, Sebastian Mila, Marco Paixao