Górnik Zabrze - Cracovia w TV NA ŻYWO. Mecz Górnik Zabrze - Cracovia STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze - Cracovia w INTERNECIE?

2019-03-29 12:01 DaO
Igor Angulo, Górnik Zabrze
Autor: Cyfra Sport Igor Angulo

Górnik Zabrze - Cracovia w TV NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa LIVE. Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze - Cracovia 29.03.2019 w INTERNECIE? O której godzinie? Mecz Lotto Ekstraklasy: Górnik Zabrze - Cracovia STREAM ONLINE. Jednym z ciekawiej zapowiadających się piątkowych spotkań jest rywalizacja w Zabrzu. Górnik będzie próbował uciec od strefy spadkowej, ale faworytem będzie Cracovia. Mecz Górnik Zabrze - Cracovia LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA

Górnik Zabrze był sprawcą jednej z największych niespodzianek przed przerwą reprezentacyjną. W Poznaniu dość gładko rozprawił się z Lechem wygrywając aż 3:0. Bohaterem spotkania był niewątpliwie Igor Angulo, który zdobył dwie bramki dla zabrzan. Było to o tyle cenne zwycięstwo, że Górnik oddalił się od strefy spadkowej i obecnie ma trzy punkty przewagi nad przedostatnią Wisłą Płock. Tę przewagę będzie chciał powiększyć w piątkowym starciu.

Podopiecznych Marcina Brosza ponownie czeka jednak trudne zadanie. Do Zabrza przyjedzie Cracovia. Pasy od kilku kolejek prezentowały się rewelacyjnie wygrywając mecz za mecze. Jednak w marcu komplet punktów dopisali sobie tylko raz, po zwycięstwie nad Zagłębiem Sosnowiec. Zespołowi Michała Probierza nie powiodło się w starciu z dwiema Wisłami. Tą z Płocka i tą z Krakowa. Boleśniejsza porażka, to oczywiście ta z "Białą Gwiazdą" w derbach Krakowa. W Zabrzu Cracovia będzie chciała podreperować nie najlepsze nastroje.

Mecz Górnik Zabrze - Cracovia odbędzie się 29 marca. TRANSMISJA z meczu Górnik Zabrze - Cracovia w TV NA ŻYWO na kanale Canal+Sport. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30.