Alon Turgeman

Autor: Cyfrasport Alon Turgeman

Górnik Zabrze - Wisła Kraków: "Biała Gwiazda" oddaliła się od strefy spadkowej, ale straciła Błaszczykowskiego [WYNIK]

2020-06-27 22:09

Wisła Kraków pokonała na wyjeździe Górnika Zabrze 1:0, dzięki czemu ma już osiem punktów przewagi nad strefą spadkową. Decydującego gola strzelił Alon Turgeman. Trener "Białej Gwiazdy" Artur Skowronek nie mógł być jednak w pełni zadowolony po ostatnim gwizdku sędziego, ponieważ kontuzji nabawił się Jakub Błaszczykowski.

Górnik Zabrze mógł się pochwalić serią siedmiu ligowych meczów bez porażki. Przyjezdnych czekało więc trudne zadanie. - Analizowaliśmy ostatnią grę Górnika i mamy znowu pomysł na przeciwnika, mając na uwadze to, jak my chcemy zagrać - mówił trener Wisły Kraków Artur Skowronek.

Dramatyczny mecz Legii z Piastem. Warszawianie wykoleili plany mistrza!

W pierwszej części meczu gospodarze stworzyli sobie kilka okazji, jednak nie zdołali żadnej z nich wykorzystać. Co więcej, krakowianie stracili swojego asa... W 25. minucie Jakub Błaszczykowski nagle upadł na boisko. Chociaż pozbierał się z murawy, to potrzebna była zmiana.

Zbigniew Boniek MOCNO o błędach sędziowskich w Ekstraklasie. Wietrzy SPISEK?!

Początek drugiej połowy przyjezdni rozpoczęli z wysokiego "C". Rafał Boguski zagrał w pole karne do Alona Turgemana, który umieścił piłkę w siatce. Goście złapali wiatr skrzydłą i stworzyli sobie jeszcze kilka niezłych sytuacji. Niewiele brakowało, żeby Nikola Kuveljić w końcówce podwyższył wynik. Piłka odbiła się jednak "tylko" od słupka.