Jagiellonia – Śląsk TV TRANSMISJA Puchar Polski: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław STREAM ONLINE Jagiellonia – Śląsk dzisiaj 26.09 O KTÓREJ GODZINIE?

i

Autor: Cyfrasport Jagiellonia – Śląsk TV TRANSMISJA Puchar Polski: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław STREAM ONLINE Jagiellonia – Śląsk dzisiaj 26.09 O KTÓREJ GODZINIE?

Fortuna Puchar Polski

Jagiellonia – Śląsk TV TRANSMISJA Puchar Polski: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław STREAM ONLINE Jagiellonia – Śląsk dzisiaj 26.09 O KTÓREJ GODZINIE?

2023-09-26 14:33

Jagiellonia – Śląsk TV TRANSMISJA Puchar Polski: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław STREAM ONLINE Jagiellonia – Śląsk dzisiaj 26.09 O KTÓREJ GODZINIE? Jagiellonia – Śląsk Gdzie oglądać? Losowanie Pucharu Polski nie zawsze jest szczęśliwe dla drużyn Ekstraklasy. Niektóre z nich, tak jak Jagiellonia i Śląsk mierzą się ze sobą już w 1/32 finału. Z pewnością będzie to jeden z największych hitów tej rundy rozgrywek. Jagiellonia – Śląsk TRANSMISJA ONLINE Fortuna Puchar Polski: Jagiellonia – Śląsk dzisiaj 26 września STREAM na żywo.

Jagiellonia – Śląsk TRANSMISJA TV Puchar Polski: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław dzisiaj 26.09 o której godzinie?

Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław dość nieoczekiwanie są obecnie jednymi z najlepszych drużyn w PKO BP Ekstraklasie. Śląsk, który w minionym sezonie do ostatniej kolejki nie był pewny utrzymania, jest teraz po 9 meczach liderem tabeli, natomiast Jagiellonia (poprzedni sezon zakończyła tuż nad Śląskiem z trzema punktami przewagi) rozegrała jedno spotkanie mniej i plasuje się na 4. lokacie z trzema oczkami straty do wrocławian. Teraz drużyny te spotkają się już na etapie 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski.

Jagiellonia – Śląsk STREAM ONLINE Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław GODZINA

Nie będzie to pierwsze starcie tych drużyn w obecnym sezonie. Śląsk podejmował Jagiellonię w 7. kolejce Ekstraklasy i wygrał wówczas 2:1. Teraz jednak mecz odbędzie się w Białymstoku, więc zadanie może być nieco trudniejsze. W poprzednim sezonie w rozgrywkach Pucharu Polski lepiej poradzili sobie wrocławianie – Jagiellonia odpadła już w 1/16 finału przegrywając z Lechią Zielona Góra, Śląsk natomiast dotarł do ćwierćfinału, gdzie przegrał z rewelacją rozgrywek – KKS-em Kalisz. Teraz któraś z tych drużyn pożegna się z rywalizacją już w 1/32 finału.

Mecz Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław w ramach 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski odbędzie się 26 września. Start meczu zaplanowano na godzinę 21:00. TRANSMISJA TV dostępna będzie na kanale Polsat Sport. STREAM ONLINE dostępny będzie na płatnej platformie Polsat Box Go.

QUIZ. Ile wiesz o nowym selekcjonerze reprezentacji Polski Michale Probierzu?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Michał Probierz na stanowisku trenera kadry narodowej zastąpił...
Michał Probierz, Cezary Kulesza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze