Jarosław Jach

Autor: Cyfrasport Jarosław Jach

Jarosław Jach z pięknym golem. Tak obrońca zapewnił punkt ekipie Rakowa [WIDEO]

2020-06-07 15:29

Trener Marek Papszun marzy, aby jego podopieczni zakończyli sezon zasadniczy w górnej ósemce i w rundzie finałowej rywalizowali w grupie mistrzowskiej. Na razie zremisowali (1:1) z ŁKS-em Łódź w 28. kolejce Ekstraklasy. Punkt drużynie spod Jasnej Góry zapewnił Jarosław Jach. Tak obrońca beniaminka pokonał bramkarza Arkadiusza Malarza. Materiał zamieścił kanał Ekstraklasy na youtube.

To może być kosztowna strata punktów przez Raków. Do końca sezonu zasadniczego zostały dwie kolejki, a ekipa z Częstochowa zajmuje dziewiąte miejsce w lidze i traci trzy punkty, aby wskoczyć do górnej ósemki. Czy piłkarzom trenera Marka Papszuna uda się zrealizować plan na tę rundę?

Sensacyjny transfer Piątka?! Znany włoski klub zgłosił się do Herthy. Ponad sto milionów w grze!

Raków może być zawiedziony remisem z ŁKS-em. Na początku drugiej połowy częstochowska drużyna miała rzut wolny z prawej strony. Piłkę na pole karne wrzucił Petr Schwarz. Całą akcję zamknął wbiegający z lewej strony pola karnego Jarosław Jach, który pokonał bramkarza rywali pięknym uderzeniem piłki głową. To dla niego drugie trafienie w tym sezonie. Poprzedniego gola strzelił w ubiegłym roku z Arką Gdynia. Bramkę piłkarze Rakowa zadedykowali kontuzjowanemu Miłoszowi Szczepańskiemu, który przechodzi rehabilitację po operacji kolana. W tym sezonie już nie zagra. Czeka go minimum pół roku przerwy w występach.

Lewandowscy kupili sobie PSA?! Słodki szczeniak pokochał Anię od pierwszego wejrzenia! ZDJĘCIE