Piotr Stokowiec

i

Autor: Cyfrasport Piotr Stokowiec

Kolejny trener straci pracę?! Wielkie roszady w Ekstraklasie

2022-04-27 22:29

W Ekstraklasie szykują się wielkie zmiany pod względem ławki trenerskiej. Radomiak Radom niespodziewanie zastąpił Dariusza Banasika, Mariuszem Lewandowskim. Bardzo możliwe, że w przyszłym sezonie w roli trenera Zagłębia Lubin nie zobaczymy Piotra Stokowca. Wyniki "Miedziowych" pozostawiają wiele do życzenia. Jak podaję "Przegląd Sportowy" były szkoleniowiec Lechii Gdańsk może pożegnać się ze swoim stanowiskiem przed zakończeniem sezonu.

Piotr Stokowiec jeszcze w zeszłym sezonie był trenerem Lechii Gdańsk. Zaraz na początku rozgrywek 2021/2022 "Biało-Zieloni" podziękowali Stokowcowi, który znalazł się na bezrobociu. Nie trwało to długo, po czterech miesiącach o szkoleniowca sięgnęło Zagłębie Lubin. Warto zaznaczyć, że doświadczony trener już miał swój czas w zespole "Miedziowych" w latach 2014-2017. Zagłębie na ten moment nie zachwyca i ma zaledwie jeden punkt przewagi nad strefą spadkową PKO Ekstraklasy. W ostatniej kolejce podopieczni Stokowca musieli uznać wyższość Górnika Zabrze, z którymi przegrali 2:4.

Szykuje się wielka rewolucja w Legii Warszawa? Gwiazdy mają odejść, masa piłkarzy na wylocie

Sonda
Czy Piotr Stokowiec powinien zostać zwolniony?

Zdaniem "Przeglądu Sportowego" do zmiany może dojść w samej końcówce sezonu, jeśli Lubin nie zdobędzie odpowiedniej liczby punktów. - Zaufanie ma jednak swoje granice: w klubie zakładają, że w dwóch najbliższych meczach (po Lechii będzie wyjazd do Radomia) zespół powinien zdobyć co najmniej cztery punkty. Jeżeli się nie uda, trzeba liczyć się z szybką reakcją zarządu - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". W ostatnich czterech spotkania "Miedziowi" będą podejmować: Lechię Gdańsk, Radomiak Radom, Raków Częstochowę oraz Lecha Poznań.

Trener Lechii Gdańsk czerpie pomysły od włoskiego szkoleniowca. Zdradził nam, co inspiruje go najbardziej [TYLKO U NAS]

Jan Tomaszewski: Lewandowski może skończyć jak Messi!

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze