KURIOZALNA sytuacja w polskiej lidze! Wisła Kraków może rozstać się z piłkarzem, którego… pozyskała w styczniu!

2021-01-22 21:41 PM
Peter Hyballa
Autor: Cyfrasport Peter Hyballa

Nie raz zdarzało się, że zawodnicy przechodzący z Ekstraklasy do mocniejszej ligi mieli problemy, ponieważ obciążenia treningowe były dużo większe. Teraz jednak okazuje się, że sprowadzony zimą przez Wisłę Kraków Tim Hall może za chwilę odejść, po tym jak wdał się w konflikt z trenerem Peterem Hyballą. Powodem nieporozumienia miały być… zbyt ciężkie treningi zarządzone przez szkoleniowca!

Tim Hall to reprezentant Luksemburga, który trafił do Wisły Kraków 14 stycznia z portugalskiego Gil Vicente. 24-latek podpisał 2,5 letnią umowę z „Białą Gwiazdą”, ale może okazać się, że opuści ją już po kilku lub kilkunastu dniach. Wszystko przez konflikt z trenerem Peterem Hyballą, w jaki miał wdać się nowy obrońca Wisły.

WZRUSZAJĄCE pożegnanie Milika z Napoli [WIDEO]

Jak informuje portal WP SportoweFakty, Tim Hall miał nie wytrzymać treningów, jakie zostały zarządzone przez niemieckiego szkoleniowca Wisły. Doszło do tego, że reprezentant Luksemburga zwymiotował po zajęciach, a ostra reakcja Hyballi miała sprawić, że sytuacja stała się bardzo napięta.

Tak wygląda żona nowego selekcjonera reprezentacji Polski!

Działacz Lecha Poznań oskarżony o wręczenie łapówki! To jednak nie wszystko, miał zrobić coś jeszcze

Nieoficjalnie mówi się, że Hall ucierpiał na tyle, że będzie gotowy do gry dopiero za kilka tygodni, co nie polepsza całej sytuacji. Może okazać się więc, że Luksemburczyk uda się na półroczne wypożyczenie, lub nawet odejdzie, bo jak informuje portal Sport.pl, 24-latek nie chce już występować w Wiśle Kraków.

Kim jest Paulo Sousa, nowy trener kadry? | Futbologia
Najnowsze