Lech Poznań - Legia Warszawa: W sobotę poznamy mistrza? Eksperci wytypowali wynik [SUPER SPORT]

2020-07-03 21:33 Marcin Ciechański
Lech Poznań - Legia Warszawa
Autor: Cyfrasport Lech Poznań - Legia Warszawa

Legia Warszawa w sobotę może zapewnić sobie mistrzostwo Polski. By tak się stało, musi wywalczyć przynajmniej jeden punkt na stadionie Lecha Poznań. Zadanie nie należy do najłatwiejszych. Jakim wynikiem zakończy się sobotni szlagier PKO Ekstraklasy? O jego wytypowanie pokusili się eksperci naszego programu "Super Sport"!

Legia Warszawa prowadzi w tabeli PKO Ekstraklasy, mając 65 punktów po 33 seriach spotkań. Drugi Piast Gliwice i trzeci Lech Poznań tracą do niej po jedenaście "oczek". Czy w sobotę podopieczni Aleksandara Vukovicia będą świętować? Szanse są, ale nie będzie łatwo... "Kolejorz" z pewnością zrobi wszystko, by zrehabilitować się za porażkę 0:1 sprzed kilku tygodni, kiedy fatalny błąd popełnił bramkarz Mickey van der Hart.

A co jeśli Legia zostanie mistrzem Polski w Poznaniu? Czy warszawianie dostaną medale na Bułgarskiej?

W programie "Super Sport", przygotowanym przez dziennikarzy "Super Expressu", nasi eksperci pokusili się o wytypowanie konkretnego wyniki w szlagierze 34. kolejki PKO Ekstraklasy.

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Krzysztofa Mączyńskiego. Kapitan Śląska powinien STRACIĆ OPASKĘ?!

- Mecz Legii z Lechem jest jak Realu z Barceloną. On interesuje wszystkich. Jestem bardzo ciekawy tego spotkania. (...) Czy Legia wywalczy remis, który gwarantuje jej mistrzostwo? Mnie się wydaje, że tak. Typowałbym wynik 1:1 - powiedział Andrzej Kostyra.

- Wydaje mi się, że coś złego dzieje się w Legii. Moim zdaniem, zespół nie jest przygotowany do sezonu pod względem fizycznym, jest za dużo kontuzji. One nie są wynikiem, połamań, zwichnięć czy ostrych starć. To są kontuzje, które wynikają z tego, że mięśnie nie są przygotowane. (...) To, że Legia będzie mistrzem, jest pewne. Obstawiam remis ze wskazaniem na Lecha. 1:0 albo 1:1 - zauważył Jan Tomaszewski.

Dziennikarz "Super Expressu" Piotr Koźmiński jest przekonany, że legioniści będą świętować już w sobotę. Jego zdaniem, mecz przy ul. Bułgarskiej zakończy się wynikiem 1:1.

Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa zostanie rozegrany w sobotę. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:30.

Najnowsze