Lech Poznań - Śląsk Wrocław STREAM ONLINE NA ŻYWO Lech - Śląsk LIVE STREAM w INTERNECIE Mecz Lech - Śląsk TRANSMISJA ONLINE Gdzie oglądać

2019-08-09 17:22 MSo
Christian Gytkjaer
Autor: CyfraSport Christian Gytkjaer

Lech Poznań - Śląsk Wrocław STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Lech - Śląsk STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać mecz Lech - Śląsk TRANSMISJA ONLINE i TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Lech Poznań bardzo dobrze rozpoczął sezon 2019/2020. Kolejorz jest obecnie liderem PKO Ekstraklasy, a wrocławianie, którzy mają tyle samo punktów, zajmują trzecie miejsce. To starcie będzie hitem 4. kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Kto będzie górą w piątek 9 sierpnia, gdy Lech w Poznaniu zagra ze Śląskiem Wrocław? Lech - Śląsk LIVE STREAM ONLINE Gdzie oglądać mecz Lech - Śląsk TRANSMISJA w INTERNECIE 9.08.2019.

Lech - Śląsk STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA LIVE

Po starcie nowego sezonu PKO Ekstraklasy apetyty kibiców Lecha Poznań i Śląska Wrocław są bardzo rozbudzone. I Kolejorz, i WKS wciąż nie przegrał ani jednego spotkania. Po trzech kolejkach oba zespoły mają po siedem punktów i zajmują kolejno pierwsze i trzecie miejsce w tabeli. - Liczyłem po cichu, że uda nam się naszą dobrą postawą na boisku przyciągnąć kibiców. Jednak nie spodziewałem się, że to będzie tak szybko. Patrząc na grę Śląska wydaje mi się, że będzie to inny mecz niż z ŁKS-em. Musimy sobie z tym poradzić, tym bardziej, że mają oni momenty w trakcie gry, które można wykorzystać - powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej Dariusz Żuraw. Śląsk nie miał łatwego startu sezonu. W pierwszych trzech meczach mierzył się kolejno z Wisłą Kraków, mistrzem kraju Piastem Gliwice i wicemistrzem Legią Warszawa. Choć gra momentami nie powalała, to trzeba oddać trenerowi Vitezslavowi Lavicce, że wynik osiągnięty przez jego zespół jest naprawdę imponujący. Czy w piątek któraś z drużyn zanotuje pierwszą porażkę?

Lech - Śląsk LIVE STREAM w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Mecz Lech Poznań - Śląsk Wrocław w 4. kolejce rozgrywek PKO Ekstraklasy zostanie rozegrany w piątek 9 sierpnia. Początek meczu Lech Poznań - Śląsk Wrocław o godzinie 20:30. Mecz będzie transmitowany przez Canal+ Sport i Canal+Sport 3. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi także platforma nc+GO. 

Najnowsze