Lech - Warta TV NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Gdzie oglądać Lech - Warta STREAM TRANSMISJA ONLINE LIVE Lech - Warta w TV Na jakim programie 20.09.2020

2020-09-20 17:08 PFK
Jakub Moder, Lech Poznań
Autor: Cyfra Sport Jakub Moder

Lech Poznań - Warta Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Lech - Warta STREAM ONLINE LIVE Lech - Warta w TV Na jakim programie Lech - Warta LIVE STREAM w INTERNECIE. Kibice w Poznaniu na tą chwilę musieli czekać ćwierć wieku. Po 25 latach ponownie dojdzie do derbów stolicy Wielkopolski. Faworytem niedzielnej batalii jest oczywiście Lech, który świetnie zaprezentował się w europejskich pucharach. Warta będzie chciała jednak odnotować pierwsze zwycięstwo po powrocie do Ekstraklasy. Gdzie oglądać Lech - Warta w TV NA ŻYWO Na którym kanale Lech - Warta STREAM LIVE ONLINE.

Lech - Warta oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Lech - Warta LIVE STREAM w INTERNECIE. Trener Lecha Dariusz Żuraw liczy na to, że jego podopieczni w końcu wygrają pierwsze spotkanie w lidze. - Gratuluje Warcie awansu do Ekstraklasy, bo to zasłużony klub - powiedział szkoleniowiec wicemistrza Polski, którego wypowiedź zacytowała oficjalna strona Lecha. - Myślę, że takie wydarzenie, jak derby Poznania, po tylu latach jest ważne dla miasta. Sam czekam na to spotkanie i mam nadzieje, że to będzie dla kibiców bardzo ciekawe widowisko - przyznał Żuraw i dodał: - Wydaje mi się, że chyba nie znam takich derbów. To jest ewenement nie tylko na skalę polską, ale i na światową, że dwa kluby z jednego miasta darzą się sympatią. Bardzo się z tego cieszę i mam nadzieję, że stworzymy dobre widowisko na boisku, a kibice na trybunach - podkreślił opiekun Lecha.

Lech Poznań - Warta Poznań: Pierwszy taki mecz od 25 lat [WIDEO Z 1995 ROKU]

Lech - Warta TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Lech - Warta STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć? Piłkarze Warty do Ekstraklasy wrócili po 25 latach nieobecności. W pierwszej lidze zajęli trzecie miejsce, a następnie okazali się najlepsi w barażach. Ostatnio trener Piotr Tworek podpisał nową umowę z klubem, która teraz obowiązuje do końca sezonu 2020/21. Znalazł się w nim zapis o możliwości przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Jak szkoleniowiec beniaminka podchodzi do konfrontacji z utytułowanym rywalem? - Uważam, że presję mogliśmy bardziej odczuwać przed meczami barażowymi, bo wtedy jedno spotkanie decydowało o tym, czy będziemy tu, gdzie teraz jesteśmy - powiedział trener Tworek na konferencji, a jego opinię przytoczyła oficjalna strona Warty. - Wytrzymaliśmy ją dwukrotnie, bo psychicznie jesteśmy mocnym zespołem. Niedzielny będzie dla nas szczególnym wydarzeniem, bo zrobiliśmy coś wyjątkowego: gramy w Ekstraklasie, mierzymy się z Lechem przy Bułgarskiej. Chcemy, żeby to było święto piłkarskie w Poznaniu. Wiemy, że dla kibiców to ważny mecz, nieczęsto kibice w Poznaniu mieli okazję oglądać mecz derbowy. Liczę więc na to, że dostarczymy im na tyle dużo emocji i wrażeń, że zapamiętają to spotkanie na długo - prognozował opiekun beniaminka na klubowej witrynie. Mecz Lech Poznań - Warta Poznań w 4. kolejce Ekstraklasy dzisiaj o godzinie 17.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Lech - Warta GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Lech - Warta

Mecz Lech Poznań - Warta Poznań w 4. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 20 września. Początek spotkania Lech Poznań - Warta Poznań o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Lech Poznań - Warta Poznań w Canal+ Premium, Canal+ 4K Ultra HD, Canal+ Sport3, Canal+ 4K Ultra HD. Stream online live z meczu Lech Poznań - Warta Poznań dostępny będzie w usługach Player.pl, ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Najnowsze