Lechia - Piast ONLINE TV NA ŻYWO Lechia - Piast STREAM LIVE w INTERNECIE Lechia - Piast TRANSMISJA ONLINE Gdzie oglądać 20.04.2019

2019-04-20 15:36 MSo
Lechia Gdańsk
Autor: Cyfra Sport Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice TV ONLINE NA ŻYWO Lechia Gdańsk - Piast Gliwice TRANSMISJA Gdzie oglądać mecz Lechia - Piast STREAM ONLINE LIVE? Na którym programie Lechia - Piast LIVE STREAM w INTERNECIE? To największy hit 31. kolejki Lotto Ekstraklasy. Lider, Lechia Gdańsk zmierzy się z trzecim zespołem w tabeli, Piastem Gliwice. Piłkarze Lechii uczyni ze stadionu w Gdańsku prawdziwą twierdzę, nie przegrali tam kolejnych 16 meczów. Lechia - Piast LIVE STREAM w INTERNECIE.

Niewielu kibiców spodziewało się, że Lechia Gdańsk w końcu złapie zadyszkę i da się dogonić warszawskiej Legii. Piłkarze Piotra Stokowca zgubili punkty w pięciu meczach i po ostatniej kolejce rundy zasadniczej zrównali się punktami z obrońcą tytułu. Końcówka sezonu nie będzie łatwa, zwłaszcza, że zostali jeszcze w grze o Puchar Polski. Ich sobotni rywal, Piast Gliwice świetnie rozpoczął marsz w górę tabeli w tym roku. Po porażce z Cracovią w lutym, wygrali w kolejnych pięciu spotkaniach. Ostatni mecz między tymi zespołami rozegrał się niecały miesiąc temu na stadionie w Gdańsku. Lechia wygrała gładko, 2:0. - Musimy na chłodno podejść do tej ostatniej części sezonu. Ja jestem optymistą, nawet po dzisiejszym meczu, ale też nie ma co chodzić z głową w chmurach. Za nami ciężki okres, ale nie zamierzam się w żaden sposób tłumaczyć tym - powiedział na przedmeczowej konferencji trener Lechii, Piotr Stokowiec.

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice KIEDY mecz? O której godzinie i gdzie TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE? Mecz Lechia Gdańsk - Piast Gliwice w sobotę 20 kwietnia o godzinie 15:30. Transmisja w TV na kanałach Canal+ Sport, TVP 2 i TVP Sport. Stream ONLINE będzie dostępny na Sport.tvp.pl!

Najnowsze