Lechia – Piast TV TRANSMISJA NA ŻYWO PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice STREAM ONLINE LIVE Lechia – Piast w TV na jakim programie 17.04 GDZIE OGLĄDAĆ

2021-04-17 10:04 Piotr Mika
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Autor: Cyfra Sport Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

Lechia – Piast TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Lechia – Piast NA ŻYWO w INTERNECIE 17.04. PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice STREAM ONLINE LIVE. Spotkanie Lechii Gdańsk z Piastem Gliwice to z pewnością jeden z hitów 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zajmujące 4. i 5. pozycję zespoły zmierzą się ze sobą w walce o punkty, które mogą przybliżyć ich do osiągnięcia celu, czyli wskoczenia na podium tabeli Ekstraklasy. Mecz Lechia – Piast dzisiaj 17.04 GDZIE OGLĄDAĆ? PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice NA ŻYWO w INTERNECIE.

Lechia – Piast TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Nie ma żadnych wątpliwości, że to spotkanie będzie bardzo ważne zarówno dla gospodarzy jak i gości. Gdańszczanie z pewnością są w nieco gorszych nastrojach przed tym meczem, ponieważ w poprzedniej kolejce stracili 4. lokatę właśnie na rzecz swojego dzisiejszego rywala. Lechia zremisowała bowiem ze Śląskiem Wrocław, co przy wygranej Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze pozwoliło podopiecznym Waldemara Fornalika zrównać się punktami z „Lechistami” i wyprzedzić ich w tabeli. Warto przypomnieć także, że pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Piasta 2:0.

Podopieczni Piotra Stokowca z pewnością bardzo chcieliby zrewanżować się za tę porażkę, ale Piast Gliwice również na wyjeździe potrafi być bardzo groźny. Co więcej, gliwiczanie są ostatnio w lepszej formie od Lechii, ponieważ na ostatnie pięć spotkań wygrali aż cztery i tylko jedno zremisowali. Jako że obie drużyny mają obecnie po 37 punktów, zwycięstwo jednej z nich da im solidną zaliczkę przed kolejną serią gier, a przy szczęśliwym ułożeniu innych spotkań może również pozwolić na nadrobienie straty do znajdującego się na 3. miejscu Rakowa Częstochowa, który obecnie ma 40 „oczek”.

Lechia - Piast STREAM LIVE ONLINE

Mecz Lechia Gdańsk – Piast Gliwice w ramach 25. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy rozpocznie się w sobotę, 17 kwietnia o godzinie 15:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Lechia - Piast przeprowadzona zostanie w CANAL+ Sport i Canal+ Sport 3. STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Lechia - Piast dostępny w płatnej usłudze nC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze