Legia NIE TRENUJE przed ultraważnym meczem! Co dalej z mistrzami Polski?

2020-09-21 18:08 MD
Wisła Płock - Legia Warszawa
Autor: Cyfrasport Wisła Płock - Legia Warszawa

Na 72 godziny przed arcyważnym meczem w ramach kwalifikacji do Ligi Europy z kosowską Dritą, w Legii Warszawa panuje prawdziwy chaos. Po zwolnieniu trenera Aleksandara Vukovicia zdecydowano się całkowicie odwołać poniedziałkowe zajęcia. Piłkarze zatem nie trenują, mimo iż lada chwila przyjdzie im stoczyć na boisku arcyważny pojedynek.

W sobotni wieczór fani ekipy z Łazienkowskiej opuszczali stadion w minorowych nastrojach. Wszystko z powodu kolejnej porażki swojej drużyny, która tym razem uległa 1:3 Górnikowi Zabrze i była od niego wyraźnie słabsza. W poniedziałek głową zapłacił za to trener Aleksandar Vuković. Właściciel mistrzów Polski, Dariusz Mioduski, liczy, że impuls w postaci zmiany szkoleniowca pozwoli zespołowi efektywniej walczyć o awans do fazy grupowej Ligi Europy.

Byłe gwiazdy Legii WYKPIŁY zwolnienie Vukovicia! CHAMSKIE zachowanie

Problem w tym, że już w czwartek Legia zagra w kwalifkacjach z ekipą z Kosowa, Dritą, a w poniedziałek piłkarze dostali... przymusowe wolne. Decyzja o zmianie szkoleniowca i ciągle brak zakontraktowania nowego trenera sprawiają, że drużyna jest pogrążona w sporym chaosie. To z pewnością nie są dobre informacje przed nadchodzącym wyzwaniem w postaci starcia z rywalem z Bałkanów.

Najbliżej zastąpienia Vukovicia wydaje się być aktualny selekcjoner reprezentacji Polski U-21, Czesław Michniewicz. Rozmowy trwają, ale czasu nie ma dużo - we wtorek z całą pewnością piłkarze Legii muszą już trenować, z kolei w czwartek czeka ich wyzwanie, któremu po prostu muszą sprostać.

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze