Legia - Piast TV NA ŻYWO Puchar Polski TRANSMISJA Gdzie oglądać Puchar Polski Legia - Piast STREAM ONLINE LIVE Legia - Piast TV Na jakim programie Puchar Polski 3.03.2021

2021-03-03 19:11 PFK
Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa

Legia - Piast TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Puchar Polski Legia - Piast STREAM ONLINE LIVE Legia - Piast w TV Na jakim programie Legia - Piast LIVE STREAM w INTERNECIE. Legia w lidze notuje serię czterech meczów bez porażki, w tym wygrała trzy spotkania. Mistrzowie Polski są liderem Ekstraklasy i mają już cztery punkty przewagi nad Pogonią. Teraz stołeczny klub zmierzy się z Piastem w 1/4 finału Pucharu Polski. To hit tej fazy rozgrywek. Czy Legia wykorzysta atut własnego stadionu i zapewni sobie awans do półfinału Pucharu Polski? Gdzie oglądać Legia - Piast w TV NA ŻYWO Na którym kanale Puchar Polski Legia - Piast STREAM LIVE ONLINE.

Legia - Piast Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Legia - Piast LIVE STREAM w INTERNECIE. Jak spotkanie z Legią ocenia Gerard Badia, kapitan Piasta? - Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że to będzie dla nas trudna przeprawa - przyznał Hiszpan w rozmowie z "Super Expressem". - Oceniam to przez pryzmat tego jak w tym momencie spisuje się Legia. Stopniowo się rozkręcała, ale jest już na czele ligi i ucieka konkurentom. Trzeba szanować ją za to, że od tylu lat jest na topie. Ale Piast jest na innym etapie niż jesienią. Początek sezonu mieliśmy trudny, ale teraz jest postęp, gramy lepiej. Mam nadzieję, że ponownie będziemy trudnym rywalem dla Legii, że ten ćwierćfinał skończy się dla nas pozytywnie - stwierdził i odniósł się do tego, że w tym sezonie nie strzelił jeszcze gola: - Ostatnio byłem nawet blisko przełamania, ale górą był młody bramkarz Jagiellonii. Może właśnie w Pucharze Polski otworzę drzwi z napisem „gole”? Z Legią zawsze mi dobrze szło, szczególnie na Łazienkowskiej. Choć tak jak wspomniałem jesienią miałem tylko asystę. Ale to też plus - podkreślił Gerard Badia w rozmowie z naszym portalem. Mecz Legia - Piast w środę 3 marca o godzinie 20.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Legia - Piast GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Legia - Piast

Mecz Legia - Piast w w 1/4 finału Pucharu Polski zostanie rozegrany w środę 3 marca. Początek spotkania Legia - Piast o godzinie 20.30. Transmisja tv na żywo z meczu Legia - Piast w Polsat Sport.

Najnowsze