Legia Warszawa bliska transferowego hitu. Prawdziwy przełom, nikt się tego nie spodziewał

2022-06-23 14:29
Makana Baku
Autor: Cyfrasport Makana Baku

Legia Warszawa pracuje nad prawdziwym, transferowym hitem. Według informacji medialnych, klub ze stolicy Polski intensywnie planuje nad powrotem do Ekstraklasy Makany Baku, który brylował techniką w barwach Warty Poznań. Sprawa pozyskania Niemca, który ostatnimi czasy występował w tureckim Göztepe SK jest ponoć bardzo zaawansowana.

Makana Baku bliski gry w Legii Warszawa? Niemiecki skrzydłowy, który swego czasu brylował w barwach Warty Poznań, nie ma za sobą udanego sezonu w tureckiej SuperLig, w związku z czym chętnie wróciłby do ligi, w której udało mu się być gwiazdą. Według wskazań medialnych zawodnik jest bardzo bliski Warszawy i jedyne, co może zaszkodzić temu transferowi, to zmiany właścicielskie w tureckim klubie.

Na jaw wyszła tajemnica przodków Jeremy'ego Sochana. Nie uwierzysz, co robili, wspaniała historia

Makana Baku bliski klubu z Warszawy? Włodarze są zdeterminowani

Poprzedni sezon był wielkim rozczarowaniem dla warszawskiej Legii, która nie zdołała wywalczyć awansu do europejskich pucharów, a wręcz walczyła o w pewnym momencie o utrzymanie w lidze. Władze Legii, mimo doniesień o problemach finansowych, starają się przebudowywać drużynę, w związku z czym do składu klubu dołączył ostatnio Robert Pich ze Śląska Wrocław. To kontrowersyjne posunięcie Legii spotkało się z mieszanym odbiorem ze strony fanów, jednak najnowszy pomysł włodarzy "Wojskowych" może im już przypaść do gustu. Mowa bowiem o pozyskaniu Makany Baku, a więc piłkarza, który swego czasu był prawdziwą gwiazdą Warty Poznań.

Hiszpanie nie mają wątpliwości! Informują o prezentacji Lewandowskiego w Barcelonie, wielki hit coraz bliżej?

Aby zobaczyć zdjęcia z meczu między Dynamem Kijów a Legią Warszawa, przejdź do galerii poniżej.

Legia Warszawa ma sięgnąć po byłego gwiazdora Ekstraklasy. Transferowi może zagrozić tylko jeden czynnik

Według informacji medialnych sam zawodnik przejawia wielkie zainteresowanie względem tego, aby pojawić się w Warszawie, jednak istnieje czynnik, który może zakłócić przenosiny piłkarza. Są nim zmiany własnościowe w Göztepe SK i nie jest powiedziane, czy nowi właściciele nie będą chcieli zachować Niemca w drużynie.

Dragomir Okuka gościł „Super Express” w swojej restauracji. „Jak zadzwoni Legia, pakuję się i jadę!”
Sonda
Czy Legia Warszawa wróci do czołówki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze