Radomiak Radom

i

Autor: Cyfrasport Radomiak Radom

To już przesądzone

Lewandowski odchodzi! Stracili do niego cierpliwość, znany jest jego następca

2023-04-16 12:35

W poprzedniej kolejce Radomiak sprawił niespodziankę, bo powstrzymał u siebie Raków. Jednak teraz został rozbity przez Cracovię. Ten wynik spowodował, że pracę stracił trener Mariusz Lewandowski. Znany już jest jego następca.

Seria sześciu meczów bez wygranej

Radomiak zajmuje w lidze 11. miejsce. W tym roku zespół wygrał tylko dwa razy. W lutym pokonał u siebie Stal Mielec, a na wyjeździe Lechię Gdańsk. Ostatnio klub z Radomia notuje serię sześciu meczów bez wygranej. Wprawdzie za spotkanie z Rakowem (0:0) zespół był chwalony, ale czarę goryczy przelała porażka z Cracovią (0:3). Klub w oficjalnym komunikacie poinformował o rozstaniu z trenerem Mariuszem Lewandowskim, który pracował w klubie z Radomia od kwietnia ubiegłego roku.

Rumun odmieni Radomiaka?

Jego następcą będzie Constantin Galca, były reprezentant Rumunii, dwukrotny uczestnik EURO i dwukrotny uczestnik MŚ. Ma za sobą wstępy w hiszpańskich klubach. W roli trenera ma bogate doświadczenie. Pracował w Rumunii, gdzie ze Steauą Bukareszt został mistrzem. Ponadto prowadził zespoły w Danii i Hiszpanii, a ostatnio w Arabii Saudyjskiej.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski 2022/23?
PKO Ekstraklasa 11.04
Mariusz Lewandowski

i

Autor: radomiak.pl/fot. Marek Kwasowski
Listen on Spreaker.
Najnowsze