ŁKS Łódź - Wisła Płock TV NA ŻYWO TRANSMISJA Ekstraklasa: ŁKS - Wisła Płock STREAM ONLINE LIVE GDZIE OGLĄDAĆ mecz ŁKS - Wisła Płock w TV Na jakim programie

2020-02-15 13:21 MaSz
Marco Vesović (z lewej) i Giorgi Merebaszwili
Autor: Cyfrasport Marco Vesović (z lewej) i Giorgi Merebaszwili

ŁKS Łódź - Wisła Płock TV TRANSMISJA NA ŻYWO Ekstraklasa: ŁKS - Wisła STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz ŁKS - Wisła Płock NA ŻYWO w INTERNECIE. Wprawdzie ŁKS przegrał 1:3 z Legią, ale pozostawił na Łazienkowskiej dobre wrażenie. Falstart zaliczyła także Wisła Płock, która nie zdołała utrzymać dwubramkowego prowadzenia. W ciągu sześciu minut Nafciarze dali sobie strzelić trzy gole i przegrali u siebie 2:3 z Pogonią. Mecz ŁKS - Wisła Płock LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz ŁKS - Wisła Płock TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

ŁKS Łódź - Wisła Płock TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Beniaminek zajmuje ostatnie miejsce w Ekstraklasie, ale w Warszawie nie przestraszył się Legii. Mimo porażki 1:3 łodzianie pokazali dobry futbol. - Przegraliśmy i trzeba to wziąć na klatę, jak powiedziałem w szatni - mówił po spotkaniu na Łazienkowskiej obrońca Maciej Dąbrowski. - Nie możemy opuścić głowy w takim momencie, w którym jesteśmy. Jeśli to zrobimy teraz, to możemy spakować walizki i pojechać do domu. Przyszedłem do ŁKS pełen wiary. Zrobię wszystko, żeby ŁKS utrzymał się w Ekstraklasie. Na pewno nie byliśmy gorszą drużyną niż Legia, która ma indywidualności, większy budżet, lepszych zawodników. Wydaje mi się, że jeśli zaangażowanie i determinację chłopaków przeniesiemy na następny tydzień, to jestem spokojny o wynik naszego meczu - zapowiedział nowy nabytek łodzian, który w Warszawie musiał zejść z boiska, bo miał zbity mięsień czworogłowy.

ŁKS - Wisła STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz ŁKS - Wisła Płock w TV NA ŻYWO

Gdy Wisła prowadziła 2:0 z Pogonią, to nikt chyba nie spodziewał się, że gospodarze zgubią punkty. Jednak szalony zryw szczecinian sprawił, że zdobyli trzy bramki i wygrali spotkanie 3:2. Jednym z najlepszych w tym spotkaniu był skrzydłowy płocczan Giorgi Merebaszwili, który strzelił gola i miał asystę. - Oglądałem zarówno ostatni mecz ŁKS-u z Legią Warszawa jak i kilka w poprzedniej rundzie - wyjawia gruziński skrzydłowy w rozmowie z oficjalną stroną Wisły. - W większości starć wyglądają naprawdę bardzo dobrze, mimo że przegrywają, co nie zawsze jest wynikiem sprawiedliwym. Odszedł z ŁKS-u kluczowy zawodnik - Dani Ramirez, lecz jego koledzy pokazali w Warszawie, że potrafią stwarzać groźne sytuacje i radzą sobie również i bez niego - zauważa Merebaszwili cytowany przez stronę płockiego zespołu.

Mecz ŁKS Łódź - Wisła Płock odbędzie się 15 lutego. TRANSMISJA z meczu ŁKS - Wisła Płock w TV NA ŻYWO na kanałach nSport+ oraz Canal+ Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 15.

Najnowsze