Lukas Podolski

i

Autor: Katarzyna Zaremba / SE Lukas Podolski

Lukas Podolski nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza: "W du... to mam"

2021-07-16 14:24

Pojawienie się Lukasa Podolskiego w Górniku Zabrze to wydarzenie bez precedensu. Jeszcze nigdy bowiem w PKO Bank Polski Ekstraklasie nie występował mistrz świata. Nim wystartuje nowy sezon rozgrywkowy, były reprezentant Niemiec udziela wielu wywiadów. W jednym z nich nie ukrył irytacji po otrzymaniu od dziennikarza jednego z pytań.

Przed bardzo długi czas Lukas Podolski obiecywał kibicom Górnika Zabrze, że w trakcie swojej bogatej kariery zagra jeszcze w ich ukochanym klubie. Niektórzy powoli zaczęli tracić nadzieję, ale - jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie. Były zawodnik takich klubów jak Bayern Monachium, Inter Mediolan czy Arsenal Londyn trafił w końcu do śląskiej ekipy i w sezonie 2021/2022 będzie występował na polskich boiskach. Jednocześnie stanowi oczywistą wartość marketingową dla klubu.

Łukasz Podolski już czaruje w Zabrzu. Tak wyglądał pierwszy trening gwiazdy w Górniku - ZDJĘCIA

I przy okazji udziela wielu wywiadów. "Poldi" zagościł także na łamach "Przeglądu Sportowego", gdzie dzielił się swoimi przemyśleniami na wiele kwestii. - Najpierw zrobiłem sobie wakacje, a później zacząłem trenować z trenerem na boisku i siłowni. Znam już swoje ciało, wiem, co i jak mam robić. Co roku w każdym klubie okres przygotowawczy wygląda podobnie. Pierwsze mecze mogą być ciężkie, ale forma przyjdzie - przedstawił we wspomnianej rozmowie utytułowany zawodnik.

Zobacz też: Babcia Halinka miała ważną radę dla Artura Boruca. Nie miała racji, piłkarz jej udowodnił

Został także zapytany o swój udział w niemieckim "Mam Talent", w którym będzie jurorem, co może... kolidować z meczami ligi polskiej. - Nie widzę w tym problemu. Mam tam podpisany kontrakt, są terminy. Trzeba usiąść i porozmawiać - odparł Podolski w "Przeglądzie Sportowym". I dodał już mocniej: - Jak sobie piszą, to sobie piszą. W dup…e to mam. Mam się wtrącać dziennikarzom do pracy? Zauważyłem tylko, że przebijają się negatywne informacje. Każdy coś wie o Podolskim, każdy mnie spotkał, każdy mnie zna.

Ten wątek z pewnością jeszcze będzie wywierał sporo emocji wśród polskich kibiców.

Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze