Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Będzie się działo!

Lukas Podolski zaskoczy wszystkich Polaków! Już niebawem zrobi to, na co wszyscy czekali. Ślinka cieknie na samą myśl

2023-10-02 18:59

Lukas Podolski już niebawem może zaskoczyć wszystkich Polaków! Okazuje się, ze piłkarz Górnika Zabrze i mistrz świata z 2014 roku jest bardzo bliski tego, aby otworzyć restaurację swojej sieci kebabowej! Piłkarz już tego nie ukrywa, ślinka cieknie od samego słuchania takich wiadomości!

Lukas Podolski już niebawem zaskoczy wszystkich kibiców w Polsce! Mistrz świata z 2014 roku będzie otwierał restaurację swojej sieci kebab w Polsce! Piłkarz wszystko potwierdza i już niebawem powinniśmy być świadkami otworzenia lokalu sieci Mangal Doner, która święci wielkie sukcesy w Niemczech. Na te informacje czekali wszyscy fani sportu, jak też kuchni fast-food w całej Polsce.

Lukas Podolski otworzy w Polsce kebaba! Wszystko powiedział

O otworzeniu kebaba w Polsce przez Podolskiego mówiło się już od dłuższego czasu, bowiem od 2018 roku piłkarz posiada własną sieć Magnal Doner. Teraz w rozmowie ze "sport.pl", piłkarz powiedział, że są już podjęte działania mające na celu otworzenia restauracji.

- Dużo ludzi pyta, ale będzie, będzie! Remont się robi. Każdy, kto coś remontuje, albo czeka na jakieś papiery, to wie, jak to działa. Pracujemy nad tym i będę otwierać kebab w Polsce - powiedział Lukas Podolski w rozmowie ze "sport.pl".

Mówi się o tym, że lokal powstanie na Placu Wolności w Zabrzu. Sam piłkarz podkreśla, że sprawy remontowe pomieszczenia, w którym ma znajdować się restauracja, idą bardzo dobrze. 

- Bardzo dobrze wszystko idzie, ale nie powiem kiedy otwarcie, bo jak się spóźnię, to wszyscy będą mówić bez przerwy "co z tym kebabem?". Ale będzie wcześniej niż czwarta trybuna, to się mogę założyć. Prace są, dużo trzeba zrobić, bo lokal był w kiepskim stanie - powiedział Podolski w rozmowie z Gol24.pl. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze