Media: Koronawirus w Legii Warszawa! Kto jest zakażony? Ważny mecz zagrożony?

2020-08-07 23:08 MSo
Legia Warszawa cieszy się z mistrzostwa Polski
Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa cieszy się z mistrzostwa Polski

Pandemia koronawirusa nie ustępuje. W ostatnich dniach słyszymy o rekordach zachorowań w Polsce, co jest wiązane z pojawieniem się drugiej fali zakażeń. Dziennikarz Krzysztof Stanowski poinformował w piątkowy wieczór o przypadku zarażenia SARS-CoV-2 w zespole mistrza Polski, Legii Warszawa. Czy to oznacza, że mecz o Superpuchar Polski się nie odbędzie?

Koronawirus wraca z większą siłą? Codziennie słyszymy o biciu przez Polskę kolejnych rekordów zakażeń. Granica niebezpiecznie zbliża się do tysiąca potwierdzonych przypadków na dzień. Niestety, obrywa się także światu polskiej piłki. Jak donosi dziennikarz Krzysztof Stanowski, przypadek COVID-19 pojawił się w ekipie warszawskiej Legii. Zarażony nie jest jednak żaden z piłkarzy.

Według Weszlo.com, z COVID-19 ma zmagać się masażysta. Nie wiadomo, czy ewentualne testy, które powinny zostać teraz wykonane także reszcie osób z klubu nie wykażą kolejnych przypadków SARS-CoV-2. To może postawić pod znakiem zapytania rozegrania bardzo ważnego spotkania o Superpuchar Polski. Ten miał się odbyć w niedzielę przy Łazienkowskiej. Rywalem Legii ma być Cracovia.

Piłkarze mieli poddać się badaniom na koronawirusa jeszcze w piątkowy wieczór. O wynikach klub z pewnością będzie informował na bieżąco, tak jak i o potencjalnym ryzyku odwołania spotkania o pierwszy puchar.

Najnowsze