Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec ONLINE TV NA ŻYWO Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec STREAM LIVE w INTERNECIE Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA ONLINE Gdzie oglądać

2019-04-22 15:18 MaSz
Petteri Forsell, Miedź Legnica
Autor: Cyfra Sport Petteri Forsell

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec TV ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec Gdzie oglądać Na którym programie Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec DZISIAJ 22.04.2019. Przed nami ciąg dalszy emocji w polskiej Ekstraklasie. Tym razem zagrają zespoły z grupy spadkowej. To będzie starcie dwóch beniaminków. Miedź Legnica po ostatnim remisie awansowała na jedenaste miejsce. Jeśli Zagłębie Sosnowiec chce w przyszłym sezonie występować w Ekstraklasie, to musi dziś zgarnąć pełną pulę. To najsłabszy zespół sezonu zasadniczego, ale dwa razy pokonał rywali z Legnicy. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA TV.

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO

W 27. kolejce Miedź przegrała u siebie 0:2 z Zagłębie Sosnowiec. W kolejnych spotkaniach sezonu zasadniczego drużyna trenera Dominika Nowaka zanotowała w lidze serię trzech meczów bez porażki. Nie udało się za to ekipie z Legnicy awansować do finału Pucharu Polski. - Nie ma żadnych urazów i w pełnym składzie podchodzimy do meczu z Zagłębiem Sosnowiec - mówi trener Dominik Nowak cytowany przez oficjalną stronę Miedzi. - Najważniejszy będzie dla nas doping naszych kibiców, którzy zawsze są z nami i nas wspierają. Musimy dać z siebie więcej niż sto procent, aby zdobyć 3 punkty w Legnicy. Taki jest cel na to spotkanie - zapowiada szkoleniowiec na klubowej witrynie.

Trener Nowak chciałby zrewanżować się Zagłębiu Sosnowiec za dwie porażki z sezonu zasadniczego. - Mojej drużyny nie trzeba jakoś specjalnie mobilizować przed tym meczem - podkreśla opiekun legnickiego zespołu na stronie klubu. - Wygraliśmy w pierwszej lidze dwa spotkania ligowe, w ekstraklasie akurat Zagłębie wygrało oba. Szczerze trzeba sobie powiedzieć, że obydwa mecze w tym sezonie z Zagłębiem nie były w naszym wykonaniu najlepsze. Każdy tydzień przynosi jednak coś nowego. Obojętnie co by się nie działo, nie możemy rozpatrywać czy Zagłębie nam leży czy nie - zwrócił uwagę.

Mecz Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec w polskiej Ekstraklasie zostanie rozegrany 22 kwietnia. Początek meczu Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec o godzinie 15.30. Transmisję ze spotkania można obejrzeć w Canal+ Sport.