Goncalo Feio

i

Autor: scren/youtube.com/Motor Lublin

Na jaw wyszła cała prawda!

Na jaw wyszły szczegóły ataku trenera Motoru Lublin na prezesa Mamy opis bójki, nie zabrakło wyzwisk

2023-03-06 13:25

Motor Lublin musi się zmierzyć z dość dużym kryzysem w swoim klubie. Media w niedzielę 5 marca 2023 roku poinformowały, że portugalski szkoleniowiec klubu, Goncalo Feio zaatakował prezesa klubu. Pawła Tomczyka i ranił go tacką. Wersję wydarzeń przedstawiła rzecznik klubu, Paulina Maciążek w rozmowie z portalem "sport.pl", przedstawiając kulisy agresywnego zachowania szkoleniowca. Prawda wyszła na jaw i jest ona conajmniej szokująca.

Afera w Motorze Lublin przybrała bardzo duże rozmiary. Według doniesień medialnych, w niedzielę 5 marca 2023 roku doszło do ostrej awantury między szkoleniowcem klubu, Goncalo Faio, a prezesem klubu, Pawłem Tomczykiem, co skończyło się koniecznością udzielenia pomocy medycznej działaczowi klubu. Szczegóły sprawy przedstawiła rzecznik prasowa klubu, Paulina Mąciążek, która porozmiała na temat ze sport.pl, opisując szczegóły awantury. Ten opis jest wyjątkowo brutalny.

Trener Motoru Lublin pobił prezesa. Rzecznik prasowa udzieliła szczegółów

Maciążek w rozmowie ze "sport.pl" ujawniła, że bójka z prezesem Tomczykiem nie była jedynym przejawem agresywnych zachowań Portugalczyka. Miał on także ubliżać rzecznicce, co z resztą nie było pierwszą taką okazją.

- Mogę tylko potwierdzić, że ja zostałam obrażona, a prezes Tomczyk uderzony, przez co wylądował w szpitalu. Nie chciałabym wdawać się w szczegóły, bo tak ustaliliśmy w klubie. Jeszcze dziś prawdopodobnie pojawi się oświadczenie właściciela - pana Zbigniewa Jakubasa. Mogę jedynie dodać, że nie było to pierwsze takie zachowanie trenera w stosunku do mnie - powiedziała Maciążek w rozmowie ze sport.pl.

Goncalo Faio tuż po awanturze miał się spakować i wyjechać z Lublina. Redakcji "sport.pl" nie udało się dodzwonić do Portugalczyka w sprawie komentarza.

Sonda
Czy Motor Lublin wróci w przyszłości do Ekstraklasy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze