NEWS SE: znamy najbliższą przyszłość Joela Valencii. Czy Legia wciąż jest w grze?

Joel Valencia, koronawirus w Ekwadorze
Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Joel Valencia, koronawirus w Ekwadorze

Joel Valencia, były zawodnik Piasta Gliwice, a obecnie gracz angielskiego Brentford, znalazł się na liście Legii szukającej skrzydłowego gotowego do gry od razu. Warszawianie byli/są zainteresowani wypożyczeniem Ekwadorczyka, w sprawie przyszłości którego odbyło się dziś na Wyspach spotkanie. Super Express zajrzał za kulisy i poznał jego efekty.

Jak pisaliśmy kilka dni temu, na wtorek zaplanowano w Brentford spotkanie w sprawie przyszłości Joela Valencii. SE udało się zajrzeć za kulisy i poznać ważne szczegóły tego, o czym rozmawiano.

A zatem do rzeczy: działacze Brentford postanowili, że na razie Ekwadorczyk zostanie w klubie. Nie ma decyzji o sprzedaży czy wypożyczeniu. Joel pojedzie z zespołem na zgrupowanie przedsezonowe, gdzie trenerzy będą mu się przyglądać. Jeśli Valencia pokaże się z dobrej strony, ma szansę zostać na kolejny sezon w drużynie. A co jeśli jednak sztab szkoleniowy nie zdecyduje się na taki ruch? Decyzja powinna zapaść na początku września.

Jeśli nie pozostanie w klubie, to priorytetem Brentford będzie wypożyczenie Valencii do innego klubu z Championship. Klub chce, żeby piłkarz został na Wyspach. I dopiero jeśli nie będzie ofert z klubów angielskich Brentford rozważy wypożyczenie go za granicę. Wtedy Legia będzie jednym z mocniejszych kandydatów do przejęcia Ekwadorczyka. Pytanie tylko czy warszawski klub będzie chciał tyle czekać.

Legia Training Center: Rząd wydał 23 miliony złotych! Futbologia Przemka Ofiary
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze