Goncalo Feio

i

Autor: Cyfrasport Goncalo Feio

W Motorze nie ma nudy

(Nie)spodziewany zwrot akcji w Lublinie. Trener Feio jednak zachował posadę

2023-07-02 22:28

W ligowej piłce mamy sezon ogórkowy, ale nie w Motorze Lublin. Tu sytuacja zmienia się każdego dnia, przynajmniej w temacie posady trenera. Portugalczyk Goncalo Feio, który wprowadził Motor do I ligi wczoraj nie był trenerem zespołu, a dzisiaj znów nim jest.

W trakcie rundy głośno było o skandalu z udziałem Feio. Uderzył on byłego prezesa klubu Pawła Tomczyka i obrażał rzeczniczkę prasową. Mimo tego, decyzją właściciela klubu Zbigniewa Jakubasa pozostał na stanowisku. Jako szkoleniowca broniły go wyniki, bo po wygranych barażach Motor awansował do I ligi. Jednak w sobotę pojawiła się informacja, że kontrakt z trenerem nie zostanie przedłużony. Po otrzymaniu tej informacji piłkarze beniaminka I ligi odmówili wyjścia na boisko w meczu sparingowym z Górnikiem Łęczna, wstawiając się w ten sposób za trenerem. Według nieoficjalnych informacji Feio miał tego dnia pożegnać się z zespołem i sztabem szkoleniowym. Okazało się, że nie na długo.

- "Po sprawdzeniu wszystkich kropek i przecinków w umowie możemy z dumą ogłosić, że trener Goncalo Feio zostaje na kolejny sezon z Motorem!" - w tak humorystyczny sposób Motor opublikował dzisiaj kolejne oświadczenie i sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Zwolennikiem pracy portugalskiego szkoleniowca jest Zbigniew Jakubas, i zapewne to do niego należało ostatnie zdanie o pozostawieniu 33-letniego szkoleniowca na stanowisku.

Efthymios Koulouris ma rozwiązać problemy Pogoni. W przeszłości był królem strzelców, czy odrodzi się w Szczecinie?

Sonda
Czy Motor Lublin wróci w przyszłości do Ekstraklasy?
Najnowsze