Odra Opole - Jagiellonia Białystok TV NA ŻYWO. Puchar Polski ONLINE. Gdzie oglądać mecz Odra - Jagiellonia w INTERNECIE?

2019-03-12 9:44 DaO
Martin Pospisil, Guilherme, Jagiellonia Białystok
Autor: Cyfra Sport Martin Pospisil i Guilherme

Odra Opole - Jagiellonia Białystok w TV NA ŻYWO. Puchar Polski LIVE w INTERNECIE. Gdzie oglądać mecz Odra - Jagiellonia ONLINE? Puchar Polski: Odra - Jagiellonia 12.03.2019 TRANSMISJA. Środek tygodnia to zazwyczaj czas na emocje w pucharach. Nie inaczej jest i tym razem. W ćwierćfinale Pucharu Polski Odra Opole zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Zdecydowanym faworytem są oczywiście wicemistrzowie Polski. Puchar Polski: Odra Opole - Jagiellonia Białystok STREAM ONLINE.

W tej edycji Pucharu Polski nie brakowało niespodzianek. W ćwierćfinale tych rozgrywek zameldowały się aż trzy zespoły z zaplecza Lotto Ekstraklasy. Jednym z nich jest właśnie Odra Opole. Podopieczni Mariusza Rumaka grają w tym sezonie mocno w kratkę. Szczególnie fatalny był dla nich listopad i początek grudnia, kiedy to przegrali wszystkie mecze ligowe. Przełamanie przyszło dopiero w Pucharze Polski, gdzie pokonali Wisłę Sandomierz. W ćwierćfinale czeka ich jednak zdecydowanie trudniejsze zadanie.

Do Opola przyjedzie bowiem wicemistrz Polski. Jagiellonia Białystok co prawda wpadła ostatnio w dołek, ale może być to zła informacja dla Odry. Zespół prowadzony przez Ireneusza Mamrota musi się w końcu kiedyś przełamać, a brak awansu do półfinału Pucharu Polski byłby wielką katastrofą. Jaga miała nieco trudniejszą drogę od Odry w Pucharze Polski. Musiała pokonać między innymi i GKS Katowice i Arkę Gdynia.

Mecz Odra Opole - Jagiellonia Białystok odbędzie się 12 marca. TRANSMISJA z meczu Odra Opole - Jagiellonia Białystok w TV NA ŻYWO na kanale Polsat Sport. Żaden STREAM ONLINE nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00.

Najnowsze