Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Piast - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie Piast - Jagiellonia GDZIE OGLĄDAĆ

2019-11-08 13:18 DaO
Mikkel Kirkeskov, Piast Gliwice
Autor: Cyfra Sport Mikkel Kirkeskov

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Piast - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok na jakim programie TRANSMISJA TV. Jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań 15. kolejki PKO Ekstraklasy jest starcie w Gliwicach, gdzie mistrz Polski podejmie Jagiellonię Białystok. Piast ma szansę objąć pozycję lidera. Mecz Piast - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Piast - Jagiellonia TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Piast - Jagiellonia TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać

Podopieczni Waldemara Fornalika po nieszczególnie udanym początku rozgrywek, wrócili na właściwe tory. Od 16 września nie przegrali żadnego spotkania, co pozwoliło im na dołączenie do czołówki ligi. Piast ma obecnie 25 punktów i zajmuje 3. miejsce. Do lidera z Warszawy mistrzowie Polski tracą zaledwie punkt i przy ewentualnym zwycięstwie w piątek, mogą wyprzedzić Legię. Nie będzie to jednak zadanie łatwe, bo gliwiczanie zmierzą się na własnym obiekcie z Jagiellonią, która również chce dołączyć do czołówki. Co ciekawe, w ostatnich dziesięciu spotkaniach obie drużyny tylko raz podzieliły się punktami. A niedawne potyczki Piasta z Jagiellonią stały na wysokim poziomie.

Piast - Jagiellonia STREAM ONLINE w INTERNECIE. Gdzie oglądać mecz Piast - Jagiellonia w INTERNECIE

- Wszyscy rozmawiając o ostatnim sezonie wracają do tego meczu. To było jedno z najbardziej wyjątkowych spotkań obok wygranej wyjazdowej na Legii. Wszyscy pamiętamy okoliczności tych wydarzeń i często do nich wracamy, ale nie w kontekście rywalizacji, która nas czeka w piątek. Bardziej przez pryzmat tego, co się wydarzyło w poprzednich rozgrywkach - wspominał ostatnie spotkanie obu drużyn szkoleniowiec Piasta, Waldemar Fornalik. - Nie wracamy już do tego i sądzę, że w Gliwicach też już tego mocno nie rozpamiętują i będą chcieli znów z nami wygrać. Mówiąc żartem, na wdzięczność raczej nie mamy co liczyć. Był to mecz, który przegraliśmy w dramatycznych okolicznościach - powiedział natomiast Ireneusz Mamrot.

Mecz Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok odbędzie się 8 listopada. TRANSMISJA  z meczu Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok TV NA ŻYWO na kanale Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30.

Najnowsze