Piast Gliwice - Lech Poznań TV NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lech Poznań STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Piast - Lech online?

2019-02-15 14:28 MSo
Christian Gytkjaer, Lech Poznań
Autor: Cyfra Sport Christian Gytkjaer i Darko Jevtić cieszą się po zdobytej bramce.

Piast Gliwice - Lech Poznań TV NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa gdzie TRANSMISJA TV z meczu Piast Gliwice - Lech Poznań? STREAM ONLINE z meczu Piast Gliwice - Lech Poznań LIVE. O której godzinie mecz Piast Gliwice - Lech Poznań 15.02.2019? Lotto Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lech Poznań w INTERNECIE. Na którym kanale mecz Piast Gliwice - Lech Poznań? Ruszamy z kolejną kolejką Lotto Ekstraklasy. W piątkowym hicie, będziemy świadkami starcia zespołów dwóch byłych selekcjonerów.

Czas na kolejną już 22. kolejkę Lotto Ekstraklasy. Jednym z najciekawszych spotkań w ten weekend będzie piątkowy mecz Lecha Poznań z Piastem Gliwice. Starcie bezpośrednich sąsiadów w tabeli (Lech jest piąty, Piast jest szósty) zapowiada się dobrze. W czterech z pięciu ostatnich batalii padały co najmniej dwa gole. Nie stało się tak tylko w ostatnim meczu z poprzedniego sezonu, gdy padł bezbramkowy remis.

Może być kolorowo, zwłaszcza, że obrona Lecha Poznań pozostawia wiele do życzenia. W meczu z Zagłębiem Lubin, zaprezentowała się ona wyjątkowo przeciętnie. Efektem było mnóstwo okazji dla zawodników Miedziowych, którzy w ostatniej akcji meczu zdobyli zwycięską bramkę po samobóju Nikoli Vujadinovicia.

Początek spotkania Piast - Lech zaplanowano na godzinę 20:30, 15. lutego. Transmisja z meczu Piast - Lech w TV odbędzie się w kanale Canal+ Sport. Nie będzie darmowego i legalnego streama w Internecie z Piast - Lech.

Najnowsze