Piast Gliwice - Śląsk Wrocław TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Piast - Śląsk STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz Piast - Śląsk w TV na jakim programie

2019-11-30 12:29 DaO
Piotr Parzyszek, Wojciech Golla
Autor: Cyfra Sport Piotr Parzyszek i Wojciech Golla

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Piast - Śląsk STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać mecz Piast Gliwice - Śląsk Wrocław na jakim programie TRANSMISJA. Jednym z najciekawiej zapowiadających się rywalizacji w 17. kolejce PKO Ekstraklasy będzie starcie w Gliwicach. Piast będzie chciał zmazać plamę po ostatniej porażce w Poznaniu. Śląsk natomiast jedzie do Gliwic z zamiarem zwycięstwa w piątym kolejnym meczu. Mecz Piast - Śląsk TRANSMISJA TV Gdzie obejrzeć mecz Piast - Śląsk STREAM LIVE w INTERNECIE.

Piast - Śląsk TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać

Zespół prowadzony przez Waldemara Fornalika był chwalony przede wszystkim za grę w defensywie. Do meczu z Lechem Poznań przed tygodniem Piast stracił zaledwie jedenaście goli. Tym większe było zaskoczenie, że mistrzowie Polski w stolicy Wielkopolski przegrali aż 0:3. Być może tak zimny prysznic przydał się Piastowi, który w lidze niepokonany był od połowy września. Gliwiczanie plamę po ostatniej porażce będą starali się zmazać w sobotę, ale nie będzie to zadanie łatwe. Na Górny Śląsk przyjedzie bowiem trzeci zespół PKO Ekstraklasy, Śląsk Wrocław, który po chwilowym kryzysie wrócił na zwycięską ścieżkę.

Piast - Śląsk STREAM ONLINE w INTERNECIE. Gdzie oglądać mecz Piast - Śląsk w INTERNECIE

Po piorunującym początku sezonu w wykonaniu Wojskowych przyszedł dość spory kryzys. Od 24 sierpnia do 27 października wrocławianie nie potrafili wygrać żadnego spotkania. Przegrali nawet w Pucharze Polski z II ligowym Widzewem Łódź. Nie dziwiło więc, że sytuacja we Wrocławiu zaczęła się robić napięta. Z kryzysu udało się jednak wyjść, bo Śląsk wygrał cztery kolejne mecze z rzędu i awansował na trzecie miejsce w PKO Ekstraklasie. - To mistrz Polski, a to wielka sprawa. Ostatnio przegrali z Lechem w Poznaniu, ale to mocny zespół, zwłaszcza u siebie. Do tego podobno wracają do gry Tom Hateley i Tomasz Jodłowiec, a to bardzo ważni dla nich zawodnicy - powiedział Vitezslav Lavicka przed meczem z Piastem.

Mecz Piast Gliwice - Śląsk Wrocław odbędzie się 30 listopada. TRANSMISJA z meczu Piast Gliwice - Śląsk Wrocław na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:30.

Najnowsze