Piłkarz Warty Poznań zaatakowany SZAMPANEM podczas wywiadu [WIDEO]

2020-08-01 17:12 MC
Piłkarze Wart Poznań
Autor: Cyfrasport Piłkarze Warty Poznań

Mateusz Kupczak w piątek wywalczył z Wartą Poznań awans do PKO Ekstraklasy, więc jest w szampańskim nastroju. Dosłownie! Postarali się o to jego koledzy, którzy przerwali wywiad telewizyjny i przed kamerami oblali swojego kolegę właśnie szampanem.

Mateusz Kupczak był bohaterem meczu decydującego o awansie do PKO Ekstraklasy, w którym zmierzyły się Warta Poznań i Radomiak Radom. W drugiej części spotkania strzelił dwa gole z rzutów karnych, dzięki czemu jego drużyna wygrała i awansowała do PKO Ekstraklasy. To oznacza, że w przyszłym sezonie zobaczymy tam derby Poznania.

Zobacz SKRÓT MECZU Warta Poznań - Radomiak Radom [WIDEO]

Kupczak, jako bohater meczu, został zaproszony do studia Polsatu Sport na rozmowę. Kiedy odpowiadał na jedno z pytań, nie spodziewał się tego, co za moment go spotka... Kilku jego kolegów z Warty Poznań ruszyło z butelką szampana i wylało zawartość na jego głowę! Eksplozja radości był ogromna i sprawiła, że goszczący w studio były trener Miedzi Legnica Dominik Nowak musiał aż opuścić swoje miejsce. - Magia telewizji na żywo - skomentował to wszystko Szymon Rojek z Polsatu Sport.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze