Piotr Stokowiec ma o czym myśleć... "To nie przystoi" [SUPER SPORT]

2020-07-07 17:54 Marcin Ciechański
Piotr Stokowiec
Autor: Cyfrasport Piotr Stokowiec

Ostatni mecz był dla Lechii Gdańsk jak zimny prysznic. Drużyna, która chce walczyć o puchary, przegrała u siebie z Cracovią 0:3. W programie "Super Sport", tworzonym przez dziennikarzy "Super Expressu", to właśnie trener Piotr Stokowiec został wskazany jako największy antybohater 34. kolejki PKO Ekstraklasy.

Cztery mecze bez porażki pozwoliły Lechii Gdańsk włączyć się do walki o podium w PKO Ekstraklasie. Kiedy wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, podopieczni Piotra Stokowca zagrali z Cracovią. Przegrali 0:3, pozostawiając po sobie kiepskie wrażenie. Dziennikarz "Super Expressu" Piotr Koźmiński zapytany o największego antybohatera 34. kolejki PKO Ekstraklasy wskazał trenera Stokowca.

Młodzież Lecha Poznań MIAŻDŻY Ekstraklasę! Kolejorz WYPRZEDA swoje gwiazdy?

Super Sport 7 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Lechia Gdańsk walczy o puchary, tymczasem przegrała u siebie z Cracovią 0:3, co nie przystoi... Ten wynik jest adekwatny do poziomu gry. To był trzeci mecz tych drużyn w tym sezonie i trzeci raz Cracovia wygrała, chociaż mieliśmy przecież sporo gorzkich słów pod adresem Cracovii - zauważył Koźmiński.

Jedenastka 34. kolejki Ekstraklasy. Marcin Szczepański wybrał najlepszych

Z tym wyborem zgodził się Andrzej Kostyra. - Stokowiec dostał pstryka w nos - podsumował krótko.

Najnowsze