Podbeskidzie - Lech TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Podbeskidzie - Lech STREAM ONLINE LIVE Podbeskidzie - Lech TV Na jakim programie 23.04.2021

Pedro Tiba, Mikael Ishak, Lech Poznań
Autor: Cyfra Sport Pedro Tiba i Mikael Ishak

Podbeskidzie - Lech TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Podbeskidzie - Lech STREAM ONLINE LIVE Podbeskidzie - Lech w TV Na jakim programie Podbeskidzie - Lech LIVE STREAM w INTERNECIE. Piłkarze Podbeskidzia marzą o utrzymaniu w Ekstraklasie. Po 26. kolejkach Górale plasują się na przedostatnim miejscu. W poprzedniej kolejce beniaminek w ostatniej chwili uratował punkt remisując 3:3 na wyjeździe z Jagiellonią. Z kolei Lech wygrał 3:0 z Lechią. Kolejorz w tabeli jest na miejscu dziewiątym. Czy pod wodzą trenera Macieja Skorży zakończy sezon zwycięską serią? W każdym razie pierwsze spotkanie pod wodzą nowego-starego szkoleniowca Lech przegrał 1:3 z Rakowem. Gdzie oglądać Podbeskidzie - Lech w TV NA ŻYWO Na którym kanale Podbeskidzie - Lech STREAM LIVE ONLINE.

Podbeskidzie - Lech Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Podbeskidzie - Lech LIVE STREAM w INTERNECIE. Trener Maciej Skorża zdaje sobie sprawę, że jego podopiecznych czeka trudna rywalizacja z zdeterminowanym Podbeskidziem, które walczy o uratowanie ligowego bytu. - Jak każdy mecz w Lechu Poznań, to dla mnie kolejna bitwa, którą chcę wygrać - powiedział trener Maciej Skorża na konferencji prasowej, którego opinię zamieściła oficjalna strona wicemistrza Polski. - To dla mnie ważne, by drużyna zdobyła trzy punkty i byśmy w szatni cieszyli się ze zwycięstwa, a także aby zespół zrobił krok naprzód. Kluczowe dla mnie będzie to, co będzie w głowach piłkarzy i czy zaczniemy ten mecz na odpowiednim poziomie, który jest potrzebny. Podbeskidzie walczy o utrzymanie, ma nóż na gardle i będzie walczyć o życie, a my determinacją musimy im dorównać. W przeciwnym razie będziemy mieli kłopoty. Uczulam drużynę na to, qby nie spojrzeli w tabelę i nie zlekceważyli rywala. Patrząc na mecze Podbeskidzia, to jest wymagający rywal i w aspekcie mentalnym jego zawodnicy będą robić wszystko, aby wygrać to spotkanie - zapowiedział szkoleniowiec Lecha na klubowym portalu. Mecz Podbeskidzie - Lech w piątek 23 kwietnia o godzinie 20.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Podbeskidzie - Lech GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Podbeskidzie - Lech w TV

Mecz Podbeskidzie - Lech w 27. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w piątek 23 kwietnia. Początek spotkania Podbeskidzie - Lech o godzinie 20.30. Transmisja tv na żywo z meczu Podbeskidzie - Lech w Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD. Stream online live z meczu Podbeskidzie - Lech dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze