Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Ujawnił całą prawdę!

Podolski przekazał ważne informacje na temat przyszłości. Wyjawił coś, o czym kibice nie mieli prawa wiedzieć, to zamierza zrobić

2023-09-19 8:36

Lukas Podolski postanowił poinformować kibiców o sprawie, o której nawet nie mogli mieć pojęcia! W rozmowie z Piotrem Koźmińskim dla "WP. SportoweFakty" zawodnik przekazał ważne informacje na temat przyszłości swojego obecnego pracodawcy - Górnika Zabrze. Okazuje się, że szykują się wielkie zmiany. Wiemy też już co, w obliczu zmian zamierza zrobić piłkarz.

Lukas Podolski postanowił wyjawić prawdę na temat swojego pracodawcy! Zawodnik Górnika Zabrze, który jest bardzo zorientowany w sprawach klubu ze Śląska przekazał w rozmowie z Piotrem Koźmińskim dla "WP. SportoweFakty", że w drużynie "Trójkolorowych" może dojść do bardzo wielu zmian, które już niebawem mogą wejść w życie. O takich rzeczach kibice mogli sobie nie zdawać sprawy.

Lukas Podolski szczerze o przyszłości. Wielkie zmiany w Górniku Zabrze?

Jak podał Podolski, już niebawem drużyna z Zabrze może zyskać nowego właściciela. Sam Podolski nie chce jednak ujawniać, o jakiego inwestora może chodzić. 

-  Też słyszałem o chętnych na kupno Górnika (...)  Że były różne rozmowy z miastem. Zresztą, nie ukrywam, że ze mną też skontaktowała się osoba, która myśli nad kupieniem klubu - powiedział Podolski.

Podolski przyznał, co zamierza zrobić w obliczu potencjalnych zmian. Jak przyznał, nadal chce pomagać drużynie z Zabrza i ma na to swój własny plan. 

- Moje stanowisko jest jasne, wiele osób to wie. Chciałbym pomóc Górnikowi też poza boiskiem. Myślę, że wiem, jak to zrobić. Natomiast jak to mówią, piłka jest teraz po drugiej stronie - powiedział były zawodnik FC Koeln i reprezentacji Niemiec.

Najnowsze