Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok w TV NA ŻYWO. Mecz Pogoń - Jagiellonia STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Pogoń - Jagiellonia?

2019-03-31 10:02 KZ
Radosław Majewski, Pogoń Szczecin
Autor: Cyfra Sport Radosław Majewski z Pogoni Szczecin

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok w TV NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa LIVE. Gdzie oglądać mecz Pogoń - Jagiellonia 31.03.2019 w INTERNECIE? O której godzinie? Mecz Lotto Ekstraklasy: Pogoń - Jagiellonia STREAM ONLINE. Niedzielny mecz 25. kolejki będzie bardzo ważnym starciem dla obu drużyn w kontekście gry w grupie mistrzowskiej. Czy którejś z drużyn uda się zgarnąć komplet punktów? Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok w TV NA ŻYWO. Mecz Pogoń - Jagiellonia STREAM ONLINE. Jeszcze niedawno w Białymstoku głośno mówiono o walce o tytuł mistrzowski. Po ostatnich meczach zespół z Podlasia bardziej myśli jednak o zapewnieniu sobie miejsca w czołowej ósemce Ekstraklasy. Podopieczni Ireneusza Mamrota przeżywają bowiem poważny kryzys. W ostatnich czterech meczach zdobyli zaledwie punkt i zdecydowanie bliżej im do grupy spadkowej niż do lidera. Punkt więcej od Jagiellonii ma Pogoń, która obecnie jest na piątym miejscu. Niedzielny mecz może mieć więc bardzo duże znaczenie w kontekście układu tabeli po rundzie zasadniczej.

- Można wiele mówić, a i tak wszystko zweryfikuje boisko. Widzę jednak po zespole, że musieliśmy mentalnie dojść do siebie, bo fizycznie, wbrew wielu opiniom, wygląda to bardzo dobrze - powiedział trener Jagiellonii Ireneusz Mamrot. - Wierzę, że najgorsze już za nami, a mamy jeszcze o co grać w tym sezonie. Doprowadziliśmy do takiej sytuacji, że teraz musimy zrobić wszystko, aby utrzymać się w ósemce, a następnie myśleć o meczu Pucharu Polski - dodał szkoleniowiec Jagi.

- W tabeli jest ciasno i każdy wie, o co walczy. Jagiellonia nie tylko w tym roku, ale generalnie od kilku lat należy do najlepszych drużyn w ekstraklasie i tak samo jak my chce znaleźć się w ósemce. Jagiellonia jest najlepsza w lidze pod względem przechodzenia z defensywy do ataku. Nie mamy miejsca na błędy - zaznaczył z kolei trener Pogoni Kosta Runjaić.

Początek meczu Pogoń - Jagiellonia w Szczecinie, w niedzielę o godz. 15.30. Transmisję TV z tego spotkania przeprowadzi na żywo stacja nSport+. Żaden legalny i darmowy stream online z meczu Pogoń - Jagiellonia nie będzie dostęny.

Najnowsze