Lukas Podolski

i

Autor: AP PHOTO Lukas Podolski

Poważna deklaracja Lukasa Podolskiego. Powiedział, czy zakończy karierę w Zabrzu, nie ma wątpliwości

2021-07-08 18:25

Lukas Podolski został piłkarzem Górnika Zabrze. Mistrz świata z 2014 roku wziął udział w konferencji prasowej na stadionie przy ulicy Roosevelta, gdzie podpisał kontrakt, przyjął koszulkę i odpowiadał na pytania dziennikarzy. W trakcie spotkania z mediami były reprezentant Niemiec zdecydował się powiedzieć, czy zakończy swoją karierę w Zabrzu. Eks-napastnik FC Koeln, Bayernu Monachium i Interu Mediolan nie pozostawił żadnych wątpliwości.

Lukas Podolski wziął udział w specjalnej konferencji prasowej na stadionie Górnika Zabrze, w której trakcie doszło do podpisania kontraktu byłego reprezentanta Niemiec z czternastokrotnymi mistrzami Polski. Były gracz FC Koln, Interu Mediolan, Galatasarayu, Arsenalu, czy Bayernu Monachium odpowiadał na pytania dziennikarzy i zdecydował się powiedzieć, czy zamierza zakończyć swoją piłkarską karierę w barwach przedstawiciela Ekstraklasy. Deklaracja mistrza świata z 2014 roku mówi wszystko.

Stanisław Czerczesow zwolniony z funkcji trenera reprezentacji Rosji! Pilne informacje obiegły media

Lukas Podolski odpowiedział na pytania dziennikarzy. Mamy deklarację mistrza świata

W trakcie spotkania z dziennikarzami Podolski został zapytany, czy Górnik Zabrze jest jego ostatnim klubem, Były reprezentant Niemiec odpowiedział twierdząco, nazywając grę w polskim klubie swoim "ostatnim krokiem".

- Było dużo żartów w social mediach, ale ja zawsze byłem spokojny, że trafię do Górnika. Wiedziałem, że nadejdzie ten moment i on nadszedł. Jestem tutaj. Kontakt cały czas był. Chciałbym podziękować ludziom z Zabrza – pani prezydent, panu prezesowi, Łukaszowi z akademii. Resztę ustawimy na boisku, a także z akademią i marketingiem. To jest mój ostatni klub, ostatni krok. Tak to ustawiłem. (…) Wiem, że to ostatni klub. Wiem, że tu zagram swój ostatni mecz w karierze. - powiedział Lukas Podolski.

Polska piłka pogrążyła się w żałobie. Nie żyje były reprezentant biało-czerwonych, był legendą klubu

Mariusz Fyrstenberg: Hurkacz urósł o dwa metry. Każdą minutę dnia myśli o tenisie [Super Raport]

Lukas Podolski przychodzi wygrywać z Górnikiem, ale też pomagać akademii

Sam Podolski nie ukrywa, że przychodzi do Górnika Zabrze odnosić sukcesy, jak też pomagać w rozwoju klubowej akademii.

- Kocham piłkę i przede wszystkim chcę grać. Zdobywać punkty. Ale ważnym argumentem, dlaczego tutaj przyszedłem, jest też rozwój akademii. Potencjał jest wielki, mamy dużo młodych w drużynie. Trzeba ich rozwinąć. Krok po kroku. - powiedział Lukas Podolski w trakcie konferencji prasowej.

Najnowsze