Jarosław Jach, Raków Częstochowa

i

Autor: CyfraSport Jarosław Jach, Raków Częstochowa

Raków Częstochowa - Arka Gdynia GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Puchar Polski FINAŁ STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Finał Pucharu Polski Raków - Arka TRANSMISJA TV 02.05.2021

2021-05-02 8:53

Raków Częstochowa - Arka Gdynia GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Puchar Polski FINAŁ STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Finał Pucharu Polski Raków - Arka TRANSMISJA TV 02.05.2021. Raków - Arka FINAŁ PP na jakim kanale? Czas poznać triumfatora Fortuna Pucharu Polski 2020/2021! W meczu o to trofeum na stadionie w Lublinie zmierzą się Raków Częstochowa oraz Arka Gdynia. Kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Raków - Arka FINAŁ PP transmisja TV stream w Internecie.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ARKA GDYNIA TRANSMISJA TV

Gdyby nie panująca pandemia koronawirusa, ten mecz byłby rozgrywany w zupełnie innej otoczce. Przyzwyczailiśmy się bowiem, że finały Pucharu Polski odbywają się na Stadionie Narodowym wypełnionym fanami obu drużyn i wieloma neutralnymi sympatykami futbolu. Sytuacja, z którą boryka się cały świat, jednak nie oszczędza. W efekcie Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję, że starcie to - podobnie jak i przed rokiem - dojdzie do skutku na stadionie w Lublinie. Pozostaje zatem wyłącznie jedno pytanie - kto sięgnie po trofeum? Z jednej strony pojawi się Raków Częstochowa, pewny już miejsca na ekstraklasowym podium, z drugiej zaś pierwszoligowa Arka Gdynia, doskonale znająca smak trofeum, które wywalczyła w 2017 roku.

RAKÓW - ARKA STREAM W INTERNECIE

Finał Pucharu Polski, mecz Raków Częstochowa - Arka Gdynia, rozpocznie się w niedzielę, 2 maja o godzinie 16:00 na stadionie w Lublinie. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Raków - Arka w Polsacie otwartym oraz Polsacie Sport. STREAM ONLINE w Internecie z finału Pucharu Polski Raków - Arka w serwisie "polsatsport.pl".

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia
Najnowsze