Raków - Zagłębie TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Raków - Zagłębie TRANSMISJA STREAM ONLINE LIVE Raków - Zagłębie w TV Na jakim programie 4.07.2020

2020-07-04 2:01 MaSz, DaO
Raków - Arka
Autor: CyfraSport Raków - Arka

Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Raków - Zagłębie STREAM ONLINE LIVE Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin w TV Na jakim programie Raków - Zagłębie LIVE STREAM w INTERNECIE. Raków Częstochowa jest już pewny utrzymania w PKO Ekstraklasie. Nie inaczej jest w przypadku Zagłębia Lubin. Obie drużyny mogą więc pozwolić sobie na powolne przygotowywanie się do kolejnych rozgrywek i przegląd wojsk, bo cel został już osiągnięty. Gdzie oglądać Raków - Zagłębie w TV NA ŻYWO Na którym kanale Raków - Zagłębie STREAM LIVE ONLINE.

Raków - Zagłębie Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Raków - Zagłębie LIVE STREAM w INTERNECIE. Raków to najlepszy zespół w grupie spadkowej. Trzeba podkreślić, że ekipa z Częstochowy wygrała w rundzie finałowej wszystkie spotkania. Pokonała odpowiednio: Wisłę Kraków, Koronę Kielce i Arkę Gdynia. A jeśli dodamy jeszcze triumf z Zagłębiem Lubin na zakończenie sezonu zasadniczego, to seria Rakowa wynosi już cztery wygrane z rzędu. To duża zasługa trenera Marka Papszuna, który może żałować, że nie udało mu się z zespołem wywalczyć awansu do grupy mistrzowskiej. To był cel tego szkoleniowca. Czy teraz jego podopieczni znów okażą się lepsi od Zagłębia? Piłkarze Zagłębia także mają już zapewnione miejsce w elicie na przyszły sezon. Dlatego teraz zespół, który prowadzi trener Martin Sevela, może zagrać na luzie. W rundzie finałowej jego podopieczni grają w kratkę, brakuje im stabilizacji. Odnieśli dwie wygrane u siebie (ŁKS Łódź, Korona Kielce), ale przegrali na wyjeździe z Arką Gdynia. Czy teraz Zagłębie przełamie się w Bełchatowie w starciu z beniaminkiem ligi? Mecz Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin w 34. kolejce Ekstraklasy dzisiaj o godzinie 15. 

Raków - Zagłębie STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA TV

Objawieniem w Rakowie jest obrońca Kamil Piątkowski, który w meczu z Arką strzelił gola i miał asystę. Trafił do 11 kolejki 33. kolejki i w czerwcu został nominowany do nagrody "Młodzieżowiec miesiąca". Teraz zapowiada, że drużyna z Częstochowy zamierza podtrzymać zwycięską serię. - Celujemy w piąte zwycięstwo z rzędu - powiedział Piątkowski w rozmowie z oficjalną stroną klubu. - Chcemy pokazać i sobie, i kibicom, że jesteśmy mocnym zespołem w Ekstraklasie i zająć w niej jak najwyższe miejsce - przyznał obiecujący zawodnik.

Raków - Zagłębie GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Raków - Zagłębie

Mecz Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin w 34. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 4 lipca. Początek spotkania Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin na antenach Canal+ Sport, Canal+ Sport3, nSport+. Stream online live z meczu Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin dostępny będzie w usługach Player.pl, ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Najnowsze