Śląsk - Legia TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Śląsk - Legia TV STREAM ONLINE LIVE Śląsk - Legia TV w TV Na jakim programie 7.03.2021

2021-03-07 0:06 PFK
Erik Exposito
Autor: Cyfrasport Erik Exposito

Śląsk - Legia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Śląsk - Legia TV STREAM ONLINE LIVE Śląsk - Legia w TV Na jakim programie Śląsk - Legia TV LIVE STREAM w INTERNECIE. W poprzedniej kolejce Śląsk się przełamał i wygrał 2:1 z Pogonią. Dwie bramki zdobył Erix Exposito. Legia w lidze jest liderem i od czterech meczów jest niepokonana, w dodatku zanotowała trzy zwycięstwa. Warszawski zespół zawiódł w Pucharze Polski, gdzie przegrał z Piastem Gliwice 1:2 w 1/4 finału. Stało się to przez błąd nowego zawodnika Artema Szabanowa. Gdzie oglądać Śląsk - Legia w TV NA ŻYWO Na którym kanale Śląsk - Legia STREAM LIVE ONLINE.

Śląsk - Legia Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Śląsk - Legia LIVE STREAM w INTERNECIE. Od tego sezonu zawodnikiem Śląska jest pomocnik Mateusz Praszelik, który związany był z Legią. W poprzednim sezonie z warszawskim zespołem zdobył mistrzostwo Polski. - Teraz jestem w Śląsku, czuję się tu bardzo dobrze - zaznaczył Mateusz Praszelik w rozmowie z "Super Expressem". - Sytuacja wygląda tak, że gram dużo i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Na pewno do Legii pozostał jakiś sentyment. Spędziłem w tym klubie 7 lat, wciąż zdarza mi się oglądać mecze i jej kibicować. Teraz jestem jednak we Wrocławiu i zrobię wszystko, aby w niedzielę Legia wyjechała bez punktów. Zdecydowanie większy dreszczyk emocji przeżywałem, gdy mierzyliśmy się z Legią w rundzie jesiennej. Było to 2-3 miesiące po moim odejściu do Śląska, w dodatku graliśmy przy Łazienkowskiej. Inna sprawa, że z powodu braku kibiców nieco łatwiej było mi zaadaptować się do tej sytuacji. Przed niedzielnym meczem jest już jednak inaczej. Zdążyłem już rozegrać trochę spotkań w Ekstraklasie, więc na pewno jest mi łatwiej - podkreślił pomocnik Śląska na naszych łamach. Mecz Śląsk - Legia w 20. kolejce Ekstraklasy w niedzielę 7 marca o godzinie 17.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Śląsk - Legia GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Śląsk - Legia

Mecz Śląsk - Legia w 20. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 7 marca. Początek spotkania Śląsk - Legia o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Śląsk - Legia w Canal+ Premium. Stream online live z meczu Śląsk - Legia dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze