Szymon Marciniak

i

Autor: Cyfrasport Szymon Marciniak

Zna go już cały świat

Szymon Marciniak bije rekordy popularności. Te liczby mówią same za siebie!

2023-07-04 17:27

Szymon Marciniak w ostatnich latach stał się dla wielu najlepszym sędzią piłkarskim na świecie. Arbiter z Płocka w minionym sezonie poprowadził finał mistrzostw świata i decydujący mecz Ligi Mistrzów. Nic dziwnego, że jest rozpoznawalną postacią na całym świecie. Świadczą o tym także liczby w internecie, które pokazują skalę sławy naszego rodaka.

Szymon Marciniak jest przykładem na to, że futbol to nie tylko piłkarze. Jego boiskowe gesty przeszły już do historii, jak choćby ten, gdy w finale mistrzostw świata jednym ruchem uciszał gwiazdy reprezentacji Argentyny oraz Francji. Najważniejsze jest jednak, że w meczach o najwyższą stawkę rzadko się myli. Dlatego też znalazł uznanie w oczach przełożonych z FIFA i UEFA. Marciniak jest pewny swoich decyzji i postrzegany jest przez działaczy, piłkarzy i kibiców jako kandydat do najważniejszych spotkań przez najbliższe kilka lat. Jego popularność potwierdzają liczby na Instagramie, o których wielu może tylko pomarzyć.

To już pewne! Pierwsze wzmocnienie „Kolejorza” tego lata, z dobrze znanego kierunku

Szymon Marciniak na Instagramie

Wydawać by się mogło, że sędziowie są tylko dodatkiem do piłkarskiego widowiska. Tymczasem Marciniak udowadnia, że można być też bardzo medialną postacią. W jednym sezonie gwizdał w finałach mistrzostw świata i Ligi Mistrzów. Tak ważne spotkania mogły tylko dodać mu nowych fanów. Potwierdza to Instagram, na którym dość regularnie publikuje treści związane z pracą, ale nie tylko - pojawiają się też fotki z życia prywatnego.

Przez niego Polska przegrała z Mołdawią. Teraz może zagrać w Ekstraklasie, ten transfer to byłby hit

Szymon Marciniak na Instagramie

i

Autor: Instagram Szymon Marciniak na Instagramie

Obserwujący Szymona Marciniaka

Wielu piłkarzy z Ekstraklasy może tylko pomarzyć o tak licznej rzeczy fanów. Podczas gdy walczą oni o każdego obserwującego w internecie, co przekłada się później na ewentualne kontrakty reklamowe, Marciniak swoją postawą zapracował na stały przypływ followersów. Na początku lipca ma ich ponad 86 tysięcy. Sam na Instagramie obserwuje zaledwie 76 kont.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze