Tak Legia Warszawa świętuje mistrzostwo Polski! Feta na Wiśle [RELACJA NA ŻYWO, WIDEO]

2020-07-11 23:38 MSo
Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa

Potrzebny był tylko jeden punkt, by Legia Warszawa zapewniła sobie kolejny tytuł mistrza Polski. "Wojskowi" po spadku formy na swoim stadionie mierzyli się z Cracovią. "Pasy" upokorzyły piłkarzy ze stolicy w tym tygodniu w półfinale Pucharu Polski. Okazja do rewanżu przydarzyła się już w sobotę. Dzięki zwycięstwu 2:0, podopieczni Aleksandara Vukovicia mogli cieszyć się z kolejnego pucharu. W tym roku nie planowano fety na ulicach Starego Miasta. Wyjątkowa feta toczyła się... na rzece. Piłkarze cieszyli się z tytułu, płynąc po Wiśle specjalnie wynajętym statkiem.

Gdy w ostatnich latach Legia Warszawa zostawała mistrzem Polski, kibice "Wojskowych" gromadzili się na Starówce, gdzie imprezowano co najmniej do białego rana. Punktem kluczowym mistrzowskiej fety było zawieszenie specjalnego szalika na pomniku Zygmunta III Wazy. Ten rok i sezon są jednak zupełnie wyjątkowe - oczywiście z powodu pandemii koronawirusa. Pod znakiem zapytania stało dogranie sezonu PKO Ekstraklasy.

Legia - Cracovia: Efektowne oprawy kibiców Legii! Tak świętowali zdobycie tytułu [WIDEO]

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na całe szczęście, ostatecznie się to udało! Losy mistrzostwa rozstrzygnęły się nie przy zielonym boisku, a na zielonej murawie! Legia, mimo złapania zadyszki w ostatnich tygodniach, ostatecznie zdobyła wymagany punkt i wróciła na mistrzowski tron. Po wstydliwej porażce 0:3 z Cracovią w półfinale Pucharu Polski, tym razem "Pasy" przyjechały do Warszawy.

OGROMNA kasa dla Legii za tytuł. MILIONY spłyną na konto mistrza Polski

Wynik pozwolił "Wojskowym" cieszyć się z kolejnego mistrzostwa. Jak tym razem wyglądała feta mistrzowska Legii Warszawa? Tym razem nie zgłoszono oficjalnego zgromadzenia. Cała drużyna Legii płynęła specjalnym statkiem. Feta mistrzowska toczyła się na bulwarach, gdzie gromadzili się kibice.

Najnowsze