Transfery w Ekstraklasie. Król strzelców pierwszej ligi w Śląsku Wrocław

2020-08-04 17:48 MaSz
Śląsk Wrocław, kibice
Autor: CyfraSport Śląsk Wrocław, kibice

To bardzo ekscytujący okres dla władz wrocławskiej drużyny, która wzmacnia i uzupełnia kadrę w obliczu nowych rozgrywek. W poprzednich Śląsk był rewelacją i zajął piąte miejsce. Na finiszu nie udało się wywalczyć awansu do europejskich pucharów. Teraz trwa transferowa ofensywa wrocławskiego klubu, który zakontraktował właśnie szóstego piłkarza.

Do ekipy prowadzonej przez trenera Vitezslava Lavickę przeniósł się Fabian Piasecki. W poprzednim sezonie grał w Zagłębiu Sosnowiec i został najlepszym strzelcem w pierwszej lidze. Zdobył 17 bramek. Czy równie skuteczny będzie w Ekstraklasie? Podpisał ze Śląskiem długi kontrakt, bo związał się na cztery lata. Co ciekawe, napastnik wraca do Ekstraklasy, w której debiutował przed pięcioma laty w Górniku Zabrze. Później występował m.in. w Miedzi Legnica, z którą cieszył się przed dwoma laty z awansu do elity. Jednak utrzymał się w niej tylko przez rok, bo zespół został zdegradowany.

Oficjalnie. Najlepszy piłkarz Ekstraklasy znalazł klub. Wyjeżdża z Polski

Piasecki to już szósty transfer Śląska przed nowym sezonem. W Śląsku dostał numer 11. Z jakimi nadziejami piłkarz przystępuje po transferze do wrocławskiego klubu? -Przejście do Śląska to dla mnie duża szansa - przyznał nowy nabytek na oficjalnej stronie klubu. - Bardzo się cieszę, że będę grał we Wrocławiu. Urodziłem się w tym mieście, a obecnie kontynuuję tutaj studia. Chcę pokazać się z jak najlepszej strony i pomagać drużynie, realizując na boisku założenia sztabu szkoleniowego - zapowiedział Fabian Piasecki.

Transfery w Ekstraklasie. Śląsk Wrocław zatrzymał gwiazdę

Pierwszy trening Artura Boruca w Legii Warszawa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze