Transfery w Ekstraklasie. Śląsk Wrocław zatrzymał gwiazdę

2020-08-04 16:24 MaSz
Robert Pich, Łukasz Broź, Śląsk Wrocław
Autor: Cyfra Sport Robert Pich i Łukasz Broź

To pracowite dni w Śląsku. Wrocławski klub kompletuje zespół przed starem nowego sezonu. Ostatnio do drużyny dołączył Waldemar Sobota. Powrót doświadczonego pomocnika to hit transferowy w lidze. To nie koniec dobrych wiadomości dla kibiców. Teraz ogłoszono, że w klubie zostaje jeden z liderów Śląska.

Tym piłkarzem jest Robert Pich. Doświadczony Słowak podpisał umowę na dwa lata. Do Śląska trafił przed sześcioma laty z MKS Żilina. Dwa razy opuszczał wrocławski zespół. Pierwszy raz wyjechał do Kaiserslautern jesienią 2015 roku, a potem po roku. Jednak w Niemczech nie wyszło mu i wrócił do Śląska. Jest rekordzistą wrocławskiego klubu wśród obcokrajowców. Wystąpił w 203 meczach i strzelił 40 goli w barwach klubu we wszystkich rozgrywkach.

Oficjalnie. Najlepszy piłkarz Ekstraklasy znalazł klub. Wyjeżdża z Polski

Po podpisaniu kontraktu Robert Pich powiedział: - W żadnym innym klubie nie grałem dotąd tak długo jak w Śląsku Wrocław - stwierdził Słowak, którego wypowiedź cytuje oficjalna strona piątej drużyny minionego sezonu. - Ja i moja rodzina czujemy się we Wrocławiu bardzo dobrze i cieszę się, że zostaniemy tu na dłużej. Sezon 2019/20 był w naszym wykonaniu zdecydowanie lepszy od poprzednich, ale głęboko wierzę, że to dopiero przedsmak tego, na co nas stać i w nadchodzących rozgrywkach damy kibicom jeszcze więcej radości - zapowiedział piłkarz na klubowej witrynie.

Jan Tomaszewski po powrocie Artura Boruca: w tym temacie mam tylko jedno słowo pod adresem Legii

Pierwszy trening Artura Boruca w Legii Warszawa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze