Bartosch Gaul

i

Autor: Cyfrasport Bartosch Gaul

Ultimatum dla szkoleniowca

Trener Bartosch Gaul pod ścianą. Zaskakujący komunikat Górnika Zabrze

2023-03-14 21:28

Piłkarze Górnika zawodzą w rundzie rewanżowej na całej linii. Śląski klub w ostatniej kolejce wylądował na przedostatnim miejscu w tabeli! Trener Bartosch Gaul na razie uratował posadę. Ale chyba nie na długo. Klub wydał zaskakujący komunikat.

W poprzedniej kolejce Górnik przegrał 1:2 na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Prowadził po golu Lukasa Podolskiego, ale później nie dał rady utrzymać tego wyniku. To była kosztowna porażka, bo po niej legendarny klub wylądował w strefie spadkowej! Po spotkaniu pojawiały się głosy, że Górnik rozgląda się za nowym szkoleniowcem. Według medialnych doniesień kandydatem na trenera był Bartosz Grzelak, polski trener pracujący w Szwecji.

Trener Bartosch Gaul utrzymał posadę, ale... No, właśnie, co dalej? Dziś klub wydał kuriozalny komunikat. Jak z niego wynika zespół musi nie tylko wygrać w najbliższej kolejce ze Stalą Mielec, ale do tego analizowany będzie styl gry. Co to oznacza? Łatwo się domyślić. Brzmi jak ultimatum dla szkoleniowca. - Trener Bartosch Gaul przygotowuje drużynę do piątkowego meczu. Mecz z Wisłą Płock jest dla Górnika bardzo ważny, a praca trenera Bartoscha Gaula zweryfikowana będzie po piątkowym spotkaniu - czytamy w komunikacie opublikowanym przez śląski klub w mediach społecznościowych.

Sonda
Czy Górnik Zabrze utrzyma się w tym sezonie w ekstraklasie?
PKO Ekstraklasa Raport 13.03
Najnowsze