Warta Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Piłkarze Warty Poznań

Typy i kursy. Mecz z podtekstami w Grodzisku Wielkopolskim [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-02-18 15:55

Warta – Radomiak typy i kursy. Niedzielne spotkanie Warty z Radomiakiem z pewnością będzie meczem z podtekstami. W Końcu obie drużyny w sezonie 2019/2020 spotkały się w finale baraży o PKO BP Ekstraklasę. Wówczas górą byli poznaniacy, natomiast podopieczni Dariusza Banasika awans wywalczyli dopiero w kolejnych rozgrywkach. Czy wg TOTALbet w najbliższym starciu tych zespołów ponownie górą będzie Warta? Warta – Radomiak typy bukmacherskie.

Dla Warty Poznań obecny sezon daleki jest od oczekiwań. Przed rozpoczęciem rozgrywek wydawało się, że podopieczni Piotra Tworka będą kontynuować znakomite wyniki, które notowali w swoim premierowym roku po powrocie na najwyższy szczebel. Drużyna spisywała się jednak słabiutko, na stałe grzęznąc w strefie spadkowej. Głową za słabe wyniki zapłacił szkoleniowiec, którego na początku listopada zastąpił zaledwie 32-letni Dawid Szulczek, będący zdecydowanie najmłodszym trenerem spośród wszystkich pracujących w PKO BP Ekstraklasie. „Warciarze” pod wodzą byłego opiekuna Wigier Suwałki poczynili widoczny progres, czego świadkami byliśmy przed tygodniem na Łazienkowskiej. Poznaniacy byli wówczas bezapelacyjnie lepsi od Legii Warszawa, zasłużenie zgarniając komplet punktów i wydostając się wreszcie ze strefy spadkowej. Aby jednak wprowadzić w szeregi jeszcze więcej spokoju, z pewnością przydałoby się wygrać na własnym obiekcie z Radomiakiem Radom. Zdaniem TOTALbet nie będzie to jednak łatwe zadanie – nieznacznym faworytem będzie wg bukmachera rewelacyjny beniaminek.

Tym bardziej, że drużyna z Radomia ma z „Warciarzami” pewne rachunki do wyrównania. Na Mazowszu wciąż pamiętają gorzki smak porażki w finale baraży o PKO BP Ekstraklasę w sezonie 2019/2020. Warta w decydującym starciu wygrała wówczas 2:0, oba gole zdobywając z rzutów karnych. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w tabeli obu klubów wydaje się, że nadarza się idealna okazja do rewanżu. Radomiak jako beniaminek na najwyższym szczeblu spisuje się bowiem znakomicie, zajmując po 21 kolejkach znakomite, czwarte miejsce. Trzeba jednak podkreślić, że podopieczni Dariusza Banasika nie najlepiej weszli w nowy rok – najpierw zremisowali z Wisłą Płock (1:1), a następnie ulegli Rakowowi Częstochowa (0:1). W Radomiu wszyscy mają jednak nadzieję, że wreszcie przyszedł czas na zwycięstwo. Niejako potwierdzają to kursy przygotowane na to spotkanie przez TOTALbet – bukmacher potencjalną wygraną gości wycenił bowiem na 2.60, gospodarzy natomiast na 2.85.

Sonda
Radomiak Radom vs Warta Poznań - kto wygra?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Warta – 2.85                     remis – 3.10                      Radomiak – 2.60

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.50                          1/2 – 1.37                          X/2 – 1.42

  • Warta strzeli gola:

tak – 1.40                          nie – 2.75

  • Radomiak strzeli gola:

tak – 1.35                          nie – 3.00

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 7.00                           powyżej 0.5 – 1.08

poniżej 1.5 – 2.80                           powyżej 1.5 – 1.40

poniżej 2.5 – 1.60                           powyżej 2.5 – 2.27

poniżej 3.5 – 1.20                           powyżej 3.5 – 4.20

poniżej 4.5 – 1.05                           powyżej 4.5 – 8.60

poniżej 5.5 – 1.01                           powyżej 5.5 – 17.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Warta Poznań – Radomiak Radom dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze