Vadis Odjidja-Ofoe wciąż w Belgii. Jego agent oskarża Legię Warszawa

2017-06-30 10:17 Jakub Waśko
Vadis Odjidja, Toni Kroos, Real Madryt, Legia
Autor: AP Vadis Odjidja i Toni Kroos podczas meczu Real Madryt - Legia Warszawa 5-1 w fazie grupowej Ligi Mistrzów 2016/2017

Wydaje się, że letnia historia transferowa z Vadisem Odjidją-Ofoe w roli główniej nie ma końca. Pomocnik wciąż przebywa w Belgii, podczas gdy pozostali piłkarze Legii Warszawa ciężko pracują przed nowym sezonem. Trener Jacek Magiera jeszcze nie widział podopiecznego po wakacjach, a sprawy nie ułatwia podejście piłkarza. Chce on za wszelką cenę wyrwać się z Łazienkowskiej, a zdaniem jego agenta, to klub nie wywiązuje się ze złożonych deklaracji.

Nie jest tajemnicą, że Vadis Odjidja-Ofoe znalazł się na celowniku Olympiakosu Pireus. Sam zawodnik bardzo chciałby przenieść się do Grecji, ale Legia Warszawa nie jest do końca przekonana czy warto sprzedać swoją największą gwiazdę. Problem w tym, że według informacji "Przeglądu Sportowego", mistrzowie Polski obiecali zimą, że w letnim okienku transferowym nie będą robili problemów, jeśli pomocnik wciąż będzie nosił się z zamiarem opuszczenia nadwiślańskiej stolicy. - Legia nie respektuje ustaleń sprzed pół roku. Obiecali nam coś, ale ciągle nie wpisali tego na papier - powiedział Christophe Henrotay, agent największej gwiazdy Ekstraklasy minionego sezonu.

Guilherme kolejnym, który ma odejść z Legii. Turcy dają za niego miliony

O co dokładnie chodzi? Legia zimą miała obiecać Vadisowi, że jeśli do klubu wpłynie oferta w wysokości przynajmniej 1,5 miliona euro, to zgodzi się na odejście piłkarza. Problem w tym, że Grecy proponują już nawet 2,5 miliona, a warszawianie wciąż nie są przekonani. Dlaczego Odjidji-Ofoe tak bardzo zależy na transferze? Tu w grę wchodzą pieniądze. Jego umowa z władzami Legii gwarantuje mu bowiem połowę kwoty powyżej 1,5 miliona. W przypadku transferu za 2,5 miliona, zawodnik otrzyma więc 500 tysięcy euro. Dziennikarze w Grecji już uważają, że Vadis Odjidja-Ofoe jest jedną nogą w ich kraju.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze