Warta - Wisła Płock TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Warta - Wisła Płock STREAM ONLINE LIVE Warta - Wisła Płock w TV Na jakim programie 8.03.2021

2021-03-08 17:40 PFK
Mateusz Kuzimski
Autor: Cyfrasport Mateusz Kuzimski

Warta - Wisła Płock TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Warta - Wisła Płock STREAM ONLINE LIVE Warta - Wisła Płock w TV Na jakim programie Warta - Wisła Płock LIVE STREAM w INTERNECIE. Warta bardzo dobrze poczyna sobie w tym roku. W lidze zdobyła dziesięć punktów. Beniaminek walczył w derbach Poznania z Lechem. Prowadził, ale w ostatniej akcji Pedro Tiba przechylił szalę na korzyść wicemistrza Polski. Wisła Płock notuje serię trzech meczów bez wygranej. Przegrała z Legią, Wisłą Kraków, a ostatnio zremisowała na wyjeździe ze Stalą Mielec. Gdzie oglądać Warta - Wisła Płock w TV NA ŻYWO Na którym kanale Warta - Wisła Płock STREAM LIVE ONLINE.

Warta - Wisła Płock Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Warta - Wisła Płock LIVE STREAM w INTERNECIE. Trener Piotr Tworek jest optymistą przed meczem z Wisłą Płock. - W drużynie zaszła przemiana i sami zawodnicy też to widzą - ocenił szkoleniowiec beniaminka, cytowany przez oficjalną witrynę klubu. - Mamy większą pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności. Szczególnie po ostatnich meczach, w których nie ustępujemy rywalom w walce o punkty. Ten zespół w ciągu paru miesięcy poczynił postępy w sferze mentalnej i jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie. Nadal do każdego podchodzimy z szacunkiem, ale wiemy, że mamy potencjał, który pozwala nam z każdym bić się o wygraną - analizował i odniósł się do Wisły Płock. - To będzie ciężki, trudny mecz z dużą liczbą pojedynków w powietrzu. Widzimy, jak gra Wisła, ogranicza do minimum ryzyko straty piłki i posyła ją za linię obrony rywala. Liczę na to, że będziemy dobrze przygotowani do stylu gry przeciwnika, podejdziemy do meczu z bardzo dobrym nastawieniem i zdobędziemy komplet punktów - zaznaczył trener Piotr Tworek. Mecz Warta - Wisła Płock w 20. kolejce Ekstraklasy w poniedziałek 8 marca o godzinie 18. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Warta - Wisła Płock GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Warta - Wisła Płock

Mecz Warta - Wisła Płock w 20. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w poniedziałek 8 marca. Początek spotkania Warta - Wisła Płock o godzinie 18. Transmisja tv na żywo z meczu Warta - Wisła Płock w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Warta - Wisła Płock TV dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze