Michał Żewłakow

i

Autor: CyfraSport Michał Żewłakow

Co tu się stało?

Widzowie aż złapali się za głowę, gdy to usłyszeli. Żewłakow żartował z tego, że spowodował wypadek

2023-03-06 7:35

Michał Żewłakow znalazł się na celowniku kibiców po tym, jak w dość kontrowersyjny sposób zażartował w programie na żywo. Wybitny przed laty reprezentant Polski porównał w programie Liga + Extra utratę zębów przez Rafała Augustyniaka w meczu z Górnikiem Zabrze do wypadku, który spowodował pod wpływem alkoholu. Padły wyjątkowo kuriozalne i niesmaczne słowa.

Michał Żewłakow użył dość kontrowersyjnych słów w programie na żywo. Były reprezentant Polski był w niedzielę 5 marca 2023 roku gościem programu "Liga + Extra", w którym dokonuje się analiz spotkań Ekstraklasy. Jednym z tematów odcinka był kontrowersyjny faul na Rafale Augustyniaku z Legii Warszawa, który w trakcie potyczki z Górnikiem Zabrze stracił dwa zęby. Sytuację skomentował dosadnie Michał Żewłakow, który porównał zdarzenie z wypadkiem samochodowym, który spowodował pod wpływem alkoholu. 

Michał Żewłakow zszokował widzów. Kuriozalny żart w programie na żywo

W trakcie wydania programu "Liga + Extra" dużą uwagę zwrócono na spotkanie Legii z Górnikiem, a szczególnie sytuację Rafała Augustyniaka, który po starciu z obrońcą z ekipy z Zabrza stracił dwa zęby. Zdaniem Żewłakowa, sędzia niesłusznie nie użył wtedy czerwonej kartki, a samo zdarzenie porównał do głośnego wypadku samochodowego, który sam spowodował. Przypomnijmy, że były reprezentant Polski w grudniu 2020 roku uderzył w autobus miejski, a interweniująca w sprawie policja wykryła u niego 1,6 promila alkoholu we wdychanym powietrzu.

- Popatrzcie teraz na głowę Augustyniaka. To nie było na pewno umyślne, ale krzywda była ewidentna, bo wypadły zęby, a nie tic-taki. Dlatego tutaj powinien być oceniony skutek. A skoro lecą zęby, dla mnie skutkować to powinno czerwoną kartką, nad którą w ogóle bym się nie zastanawiał  - żartował Żewłakow na antenie Canal +

Sonda
Czy Legia zdobędzie w sezonie 22/23 mistrzostwo Polski?
Najnowsze