Wisła Kraków - Arka Gdynia TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Wisła - Arka STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie Wisła - Arka GDZIE OGLĄDAĆ

2019-11-09 13:37 MD
Wisła Kraków
Autor: CyfraSport Wisła Kraków

Wisła Kraków - Arka Gdynia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Wisła - Arka STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz Wisła - Arka na jakim programie TRANSMISJA TV. To spotkanie można określić mianem prawdziwego hitu na dole ligowej tabeli. Nad Wisłą Kraków ciąży gigantyczna presja i nikt nie wyobraża sobie, że "Biała Gwiazda" po serii porażek nie poradzi sobie u siebie także z Arką Gdynia. Na dobrym wyniku bardzo zależy jednak również klubowi znad morza. Mecz Wisła Kraków - Arka Gdynia LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Legia - Górnik TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Wisła Kraków - Arka Gdynia TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać

Ekipa ze stolicy Małopolski zaliczyła już siedem porażek z rzędu i wylądowała w strefie spadkowej. Sytuacja zespołu wygląda coraz bardziej dramatycznie, ale władze klubu póki co utrzymują nerwy na wodzy i nie zwolniły trenera Macieja Stolarczyka. Kolejna wtopa może jednak zmienić ich perspektywę, a zwłaszcza z bezpośrednim rywalem z dołu tabeli - Arką Gdynia. Wobec piątkowej porażki ŁKS-u Łódź ze Śląskiem Wrocław zwycięstwo zapewniłoby gospodarzom krakowsko-gdyńskiego starcia złapanie oddechu i spędzenie listopadowej przerwy reprezentacyjnej nad kreską. O to na pewno nie będzie jednak łatwo, zwłaszcza w starciu ekip równie zmotywowanych...

Wisła Kraków - Arka Gdynia TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać

Jeśli zaś chodzi o gdynian, aktualnie zamykają oni ligową stawkę. Przed tygodniem mocno postawili się jednak Legii Warszawa i mimo że grali długo w dziesiątkę, to przegrali 0:1 po golu dopiero w samej końcówce. Na tej bazie Arka z pewnością może zbudować pewność siebie przed pojedynkiem w Krakowie, od którego będzie sporo zależeć w kwestii układu ligowej tabeli tak na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek, jak i całego 2019 roku.

Mecz Wisła Kraków - Arka Gdynia odbędzie się w sobotę, 9 listopada. TRANSMISJA z meczu Wisła - Arka TV NA ŻYWO na antenach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:00.

Najnowsze