Wojciech Kowalczyk UDERZA w Legię Warszawa. Mocne słowa o Arturze Borucu

2020-08-03 9:26 DaO
Artur Boruc
Autor: Cyfra Sport Artur Boruc

Jednym z najgłośniejszych transferów tego lata w PKO Ekstraklasie będzie niewątpliwie powrót Artura Boruca do Legii Warszawa. Tak dużego nazwiska w polskiej lidze nie było od dawna i były reprezentant biało-czerwonych będzie na pewno magnesem dla kibiców. Nieco innego zdania jest natomiast Wojciech Kowalczyk, który w dość mocny sposób wypowiedział się o transakcji Legii.

Artura Boruca można określić mianem ikony polskiej piłki. Bramkarz dał się zapamiętać z wielu świetnych występów w biało-czerwonych barwach, a także z kilku afer, w których brał udział. Nie ma jednak wątpliwości, ze jak na warunki polskiej ligi, to Boruc jest dużą postacią i będzie jednym z piłkarzy, dla których kibice będą przychodzili na stadion.

SZOK! Robert Lewandowski mógł zarobić 330 MILIONÓW! Tak Real kusił Polaka

Jedynym "minusem" ruchu transferowego Legii Warszawa jest wiek polskiego bramkarza. Boruc lata młodości ma już dawno za sobą i nie jest tajemnicą, że koniec jego kariery zbliża się wielkimi krokami. W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze, że mistrzowie Polski zrobiliby lepiej, gdyby postawili na młodego, perspektywicznego zawodnika.

Cristiano Ronaldo kupił SUPERFURĘ za 42 MILIONY. Auto wygląda jak z filmów sci-fi [ZDJĘCIE]

W bardzo podobnym tonie wypowiedział się były reprezentant Polski, Wojciech Kowalczyk. W swoim wpisie na Twitterze wspomniał również o Waldemarze Sobocie, który wrócił do Śląska Wrocław i również jest już wiekowym zawodnikiem. - Wracam z urlopu i widzę dwie wiadomości. Jakiś bramkarz wpadł do Legii i Sobota wpadła do Śląska. Lepiej stary grzyb niż szkolenie młodzieży - czytamy na Twitterze Kowalczyka.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze